21 Ekim Çarşamba dizileri, bugün hangi dizi ve filmler var?

blank

21 Ekim Çarşamba dizileri, bugün hangi dizi ve filmler var? 21 Ekim Çarşamba dizileri, bugün hangi dizi ve filmler var? 21 Ekim Çarşamba TV’de bu akşam hangi diziler ve filmler var? Çarşamba dizileri,

Çarşamba günü dizileri nelerdir? TV’de bugün, ATV, Kanal D, Star TV, FOX, Trt-1, Tv8, Show TV kanallarında bu akşam hangi film ve diziler var? Çarşamba günü dizileri? Bugünkü diziler? Bugünkü filmler? TV’ de bugün hangi yabancı sinema var? Çarşamba günü dizileri, filmleri nelerdir? Bugünkü filmlerin konuları ve fragmanları. Bugünkü dizilerin yeni bölüm fragmanları. Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler? Tüm detaylarıyla uzman ekiplerimizce hazırlanmış olup haberimizde yer almaktadır.

21 Ekim 2020 Çarşamba Dizileri, ATV’ de bugünkü diziler nelerdir?

blank

20.00’de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (YeniBölüm)

blank

Osman karşısında bozguna uğrayan Nikola öfkeden dört döner ve yeni bir ordu kurmaya karar verir. Ertuğrul bey Geyhatu’nun Kayıları yok etmesinden haberdar olmuş, Osman’a Kayı’ları korumasını emretmiştir. Osman için çok güçlü bir Türk-İslam ordusu kurmak için Kongar yola koyulur.

21 Ekim 2020 Çarşamba Dizileri, Kanal D’ de Bugünkü Diziler nelerdir?

blank

20.00’de Sadakatsiz (Yeni bölüm)

blank

Eşi Volkan ve tüm dostları tarafından ihanete uğradığını öğrenen Asya, Volkan’la yüzleşmeye karar verir. Öte yandan Ali’nin babasıyla kampa gitmek için kurduğu hayaller, Asya’nın kararını etkileyecektir. Volkan ve Ali kamptayken Asya’yı hastanede bekleyen büyük bir sürpriz ise, tüm dengeleri alt üst edecektir. Volkan’ın Asya’dan boşanmasını isteyen Derin ise giderek daha tehlikeli olmaya başlayacaktır.

21 Ekim 2020 Çarşamba FOX Dizileri, FOX TV’ de Bugün hangi diziler Var ?

blank

20.00’de Sen Çal Kapımı(Yeni bölüm)

blank

Eda artık sadece kendisine bağlı çalışabilecek, Serkan Bolat’la hiçbir ilişkisi olmayacaktır. Eda önce Serkan’la aynı binada, onu her gün görerek yapamayacağını düşünür. Ama sonra kararını hatırlar: Artık kimseye bağlı kalmadan, hayatının gidişatını kendisi belirleyecektir. Efe’nin teklifini kabul eder. Eda’yı hayatından çıkardığını sanan Serkan, işyerinde çalışmaya başlayan Eda’yı görünce çıldırır. Ama Efe’nin çalışanı olduğu için bir şey yapamaz.

21 Ekim 2020 Çarşamba Dizileri, SHOW TV’ de Bugün hangi diziler var?

blank

20.00’de Şeref Sözü (Yerli Sinema)

blank

Cihan ve İsra’nın adaya gelişinin ardından Adabeyli Adası’nda gerilim tırmanıyor! Yasemin ile evleneceği düğün gününde kolunda ‘karım’ diye tanıttığı İsra ile birlikte adaya dönen Cihan, başta Yasemin olmak üzere herkesi şoke eder.

21 Ekim 2020 Çarşamba Dizileri, STAR TV de bugün Hangi diziler var?

blank

20.00’de Güvercin (Yeni bölüm)

blank

Artık konağın hanımı olan Zülüf, bu ağırlıktan dolayı korku duymaktadır. Kevsa tekrardan konağın hanımı olmak için planlar kurarken Zülüf ona def olup gitmesini söyler. Celil ve Kasım arasında çıkan kavsa sonucu Kasım yere düşmüş ve Celil’in elinden silahı almaya çalışan Bedir vurulur.

21 Ekim 2020 Çarşamba Dizileri, TRT-1’de Bugün Hangi Diziler Var?

blank

20.00’de Benim Adım Melek (Yeni Bölüm)

blank

Seyit Ali’nin Meleği evden atması üzerine Melek, Seyit Ali’ye hesap soracaktır. Mithat ailesi ve ablası için bir çözüm düşünmektedir. Kenan bunu fırsat olarak görüp harekete geçer. Melek, dağılan aileden kendini sorumlu tutmaktadır. Bu suçluluk hissi onu bir kez daha babasının karşısına çıkarır. Aslı ve Kerem’in ilişkisi ilerlerken ikili baba acıları üzerinden ortak bir paydada buluşur. Ömer’in yemin töreni yaklaşmaktadır. Defne ona bir hediye göndermeye karar verir.

21 Ekim 2020 Çarşamba Dizileri, TV 8’de Bugün Hangi Diziler Var?

blank

20.00’de Doğduğun Ev Kaderindir (Yeni bölüm)

blank

Mehdi ve Zeynep arasındaki ilişkinin seyri değişiyor. Mehdi’nin kavga etmesi Zeynep’in kafasını karıştırırken; Zeynep’in işe dönmesiyle birlikte olaylar karışıyor.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir