ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rıfkı karakteri kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rıfkı karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Gökhan Akteke kaç yaşında? biyografisi ve rol aldığı yapımlar

ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rıfkı karakteri kimdir?

Yeni sezonu ile 6 Ekim tarihinde ekranlara gelecek. Yeni sezonuna ATV ile devam edecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu ekibi yapmış olduğu yeni alımları ile izleyicinin dikkatini üstüne çekmeyi başarmıştır. Sevilen dizinin yeni sezonu ile beraber gelecek olan karakterlerden biride Rıfkı adlı karakterdir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rıfkı Karakteri:

ATV’ nin beğenilen dizisi yeni sezonu ile sevenleri kitlesi ile yine buluşuyor. Yeni katılan Rıfkı karakteri ise Gökhan Akteke tarafınca oynanacak. Hemen hemen önceden Rıfkı Hakkında net bilgilere haiz değiliz, kısaca Rıfkı’ nın hangi taraftan olacağı bilinmemektedir.

Gökhan Akteke:

1988 senesinde Kütahya’ da gözlerini açmıştır. Lise yaşamını Kütahya’ da geçirmiş ve kendisi Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden diplomasını almıştır. Dizi hayatına başlamadan ilkin bir oldukça reklamda oynamıştır. Oyuncunun sosyal medya adresi ise: @aktekegokhan Oyuncunun önceden evvelde bulunmuş olduğu projeler ise:

*Çukur dizisinde,

*Karadayı dizisinde,

*Diriliş Ertuğrul dizisinde,

*Kara Para Aşk dizisinde,

*Paramparça dizisinde,

*Baba Candır adlı projede.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir