ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. Bölüm Fragmanı 27 Ekim 2020 Tanıtımı

blank

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. Bölüm Fragmanı 27 Ekim 2020 Tanıtımı. Her Salı akşamı ATV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, seyircisini yeraltı dünyansın büyük beyleriyle buluşturmaya devam ediyor. Oktay Kaynarca, Turgay Tanülkü ve yeni sezonda dahil olan Engin Benli gibi usta oyunculardan oluşan güçlü kadrosu, güçlü bir aile bağı ve yeraltı dünyasının karanlık yüzünü bizlerle buluşturan dizi, her Salı akşamı seyircileri ekran karşısına kilitliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin bu akşam yayınlanan 168. bölümün ardından, 27 Ekim Salı akşamı 169. bölümü merak edilmeye başladı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27 Ekim 169. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm tanıtımında bizleri neler bekliyor? gibi sorular daha şimdiden sorulmaya başladı. Gelin haberimizin devamında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm detaylarına göz atalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdür Olmaz (EDHO) 169. bölüm fragmanı

ATV ekranında bu akşam Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 168. son bölümü ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 169. yeni bölümü 27 Ekim Salı akşamı saat 20.00’da seyirci ile buluşacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdür Olmaz (EDHO) 168. Son Bölümde Neler Oldu?

blank

Yaman, Şahin ağayı ziyarete gelip aradan çekilmesini ve herkesin masadan ayrılmasını söyler. Bunun karşısında para ödeyeceğini yani masadakileri satın alacağını söyler. Haşmetin onu aldattığını görür ve tokadı basar. Yaman, anlaşma için İlyas’ın bulunduğu otele tek başına ve silahsız gelmiştir. Yaman’ın sert tavırları ve deli cesareti “beni mi vuracaksın. Hadi görelim” sözleri üzerine İlyas silahı Yaman’a doğrultmuştur. Alpaslan’ın başına buyruk verdiği kararlar yetmezmiş gibi Hızır Reis bu kez de kardeşi İlyas yüzünden zor durumda kalmıştır. Buna rağmen Bahar Sincanlı’nın infaz emrini veren İlyas Çakırbeyli, abisini zor bir karar vermek zorunda bırakır. Bahar Sincanlı’nin kalemini eşi Ömür Çakırbeyli’ye rağmen kırmakla yetinmeyen İlyas, abisinden habersiz verdiği kararlara bir yenisi ekler. Korkmazlarla süren savaşta herkesin sevdiği Şahin Ağa arada kalır. İlyas, Yaman’a ise büyük bir ders verir. Masadan kovulmasına rağmen intikam ateşi sönmeyen Alpaslan’ın, pervasız davranışları devam eder. Herkesten habersiz Yaman Korkmaz’ın gizli mekanına baskın yapan Alpaslan’ın bu kez başı büyük bir belaya girer ve rehin düşer. Yardımına ise canından çok sevdiği amcası koşar. Hemen her fırsatta hırsızların başı olduğunu iddia eden Yaman Korkmaz’ın ise arkasındaki gücün babası olduğu ortaya çıkar. Çakırbeyliler, Sincanlılar ve Korkmazlar’ın birbirleriyle olan düşmanlığı her geçen gün artarken, bir gelişmede Façalı ailesinde yaşanır. Haşmet Façalı’nın büyük sırrı ortaya çıkacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdür Olmaz (EDHO) Konusu Ne?

Hızır Reis, çocuk yaşta yeraltı dünyasında, Türkiye’nin en güçlü ailesi olarak Çakırbeyli ailesini güçlendirmiştir. Yeraltı dünyasında güçlendikçe düşmanları artan Hızır Reis’in ve ailesinin verdiği güç savaşını kim kazanacak. Dünyayı sömürmek isteyen aileler mi, yoksa onların karşısında duran, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.