Blu TV Dizisi Yarım Kalan Aşklar son bölüm ne zaman yayınlanacak?

BluTV’de yayın hayatına başlayan ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisinin yeni bölümleri Salı akşamı yayınlanıyor. Dijital platformda gösterim hayatına başlamış olan dizinin başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz yer ediniyor. Salı akşamları saat 20.00’de yeni kısmı sevenleri karşısına çıkan Yarım Kalan Aşklar’ın tüm bölümleri platformda yer ediniyor. Yarım Kalan Aşklar’ın yeni kısmı 27 Ekim Salı günü BluTV’de!

Yarım Kalan Aşklar dizisinin konusu nedir?

Gazeteci Ozan, bir haber peşindeyken yaşamını kaybeder. Ama bu ölüm öbürlerinden çok farklıdır zira Ozan değişik bir bedende tekrardan dünyaya gelir ve bu ikinci hayatında yerine getirmesi ihtiyaç duyulan sorumlulukları vardır.

Blu TV Dizisi Yarım Kalan Aşklar son bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ozan ve Elif aynı gazetede çalışan iki sevgilidir. Ozan’ın ölmesiyle Elif’in dünyası başına yıkılır. Ozan tekrardan dünyaya geldiği gövde ile kendi katilini bulmak ve yarım kalan işlerini tamamlamak zorundadır.

Yarım Kalan Aşklar dizisi oyuncu ekibi

Yarım Kalan Aşklar dizisinin başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz yer ediniyor. Başrollere Cem Davran, Ezel Akay ve Esra Ruşan şeklinde başarı göstermiş adlar birlikte rol alıyor.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.