Çatı Katı Aşk Final mi yapıyor? Çatı Katı Aşk Sezon Finali ne zaman?

Çatı Katı Aşk Final mi yapıyor? Çatı Katı Aşk Sezon Finali ne zaman? Kanal D ekranında büyük umutlar ile başlayan Çatı Katı Aşk dizisi bitiyor mu? Uzun süredir reyting sonuçlarında istediği başarıyı yakalayamayan Çatı Katı Aşk önce gün değiştirdi sonra başrol oyuncusunu fakat yine seyircinin ilgisini çekmeyi başaramadı. Çatı Katı Aşk Ayşen yani Ezgi Şenler’in ayrıldığı dizide; Furkan Andıç, Selin Şekerci, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz, başrollerde bulunuyordu. Çatı Katı Aşk ne zaman kaçıncı bölümde bitiyor. Çatı Katı Aşk 16. bölüm final mi yapıyor.

Çatı Katı Aşk 16. Bölümde Final Yaparak Bitiyor mu?

Yaz aylarında başlayan Çatı Katı Aşk isimli romantik komedi dizisi Gazeteci Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu paylaşıma göre 24 Ekim 2020 Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Çatı Katı 16. bölüm ile final yaparak bitiyor. Çatı Katı Aşk dizisi ekrana veda edecek.

Kısa bir süre önce Çatı Katı Aşk dizisinde Ayşen karakterine hayat veren başrol oyuncusu Ezgi Şenler diziden ayrılmış yerine Şirin karakteriyle Selin Şekerci dahil olmuştu. Yapılan tüm bu değişiklere rağmen dizinin reyting sonuçları sıralamasında hiç bir tepki vermemesinden dolayı Kanal D yönetimi uzun süredir sabır gösterdiği Çatı Katı Aşk dizisini yayından kaldırma kararı aldığı iddia edildi.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Furkan Andıç (Ateş Avcı)

Ezgi Şenler (Ayşen Yılmaz)

Yiğit Kirazcı  (Demir Yılmaz)

Nilay Deniz (Yasemin Çetin)

Renan Bilek (Celal Yılmaz)

Tülay Günal (Perihan Yılmaz)

Bedia Ener (Saadet Yılmaz)

Pelin Öztekin (Süheyla Durmaz)

Bülent Seyran (Şuayip Durmaz)

Burak Tamdoğan (Filozof Emin)

Ebru Aykaç (Gülriz Avcı)

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.