Çukur 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı izle 101 Bölüm Tanıtımı

https://www.gundemlab.com/wp-content/uploads/2020/10/Cukur-4-Sezon-8-Bolum-Fragmani-izle-Show-TV-Cukur.jpg

Çukur 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı izle 101 Bölüm Tanıtımı, Show TV kanalının en çok sevilen dizileri arasında tartışmasız yer alan aksiyon ve çatışma dolu dizisi Çukur, bu akşam (19 Ekim 2020) 4. Sezon 7. Bölümü yani 100. Bölüm ile sevenlerinin karşısına çıktı. Fenomen dizisinin ekrana gelen son bölümün ardından Çukur 4. sezon 8. bölüm fragmanı izle aranmaya başlandı. İşte 26 Ekim pazartesi ekrana gelecek Çukur 101. bölüm tanıtım fragmanı sizlerle.

Çukur Son Bölüm Özeti

Erdenet ailesi Arık’ın ölümü üzerine büyük bir şok yaşamış, Yamaç ise bunu yapanın kim olduğunu bulmak için çoktan harekete geçmiştir bile. Yamaç, Arık olayının aydınlığa kavuşması için bu işin izini sürdüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama çok daha yaklaşmış olacak. Yamaç, olayın izini sürerken Vartolu’da Yamaç’a yardım eder, diğer bir yandan ise Vartolu, ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşır. Yamaç, Cengiz’e karşı hamlelerini bir bir yaparken farkında olmadığı oyunun içine girdiğini anca fark edebilmiştir. Yamaç’ın Cengiz’e doğrulttuğu silah boş çıkması üzerine Cengiz’in adamları Yamaç’ın etrafını sarar ve Cengiz, Yamaç’ın bu hareketine tehditler ile karşılık verir.

İki aşiret arasında çıkan olaylar üzerine Erdenetler’i ve Yamaç’ı yeni bir operasyonun içine soktu.  Erdenetler, İskandar’ı öldürmek isterken, İskender, Reşit Feyzullah’ın kapısını çalmıştır ve bunun üzerine de Reşit tarafından sert bir uyarıyla karşılaşan Yamaç bu infaza engel olmaya çalıştı. Cengiz Erdenet’in emriyle İskandar’ı aramak için harekete geçen Arık ve Yamaç ikilisinden Yamaç, daha sonrasında ikilemde kalacaktır. Bir yandan Arık’ı korumaya bir yandan da İskandar’ın ölmesine engel olmaya çalışan Yamaç zor anlar yaşar. Arık’ın adamları, Çukur’a ansızın saldırınca Cumali çıldırdı. Arık Böke ve Cumali’nin kapıştığı final anları nefesleri keserken Cumali’nin Arık’ı vurması üzerine herkes şok oldu. Cuma ile Yaman’ın karşı karşıya gelmesi üzerine Yamaç’ın sinirleri iyice bozulmuştur. Neyin gelmekte olduğunu bir türlü anlatamayan Yamaç, bir şekilde bu işi engellemek zorundadır.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir