Çukur ile EDHO dizisi birleşiyor mu?

Çukur ile EDHO dizisi birleşiyor mu? Show TV’nin reyting rekortmeni olan Çukur dizisinde ki Reşit Feyzullah, diğer bir başarılı dizi olan ATV ekranlarının oldukça sevilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine transferini gerçekleştirdi. Reşit Feyzullah, ATV’de 20 Ekim 2020 Salı günü yani yarın yayınlanacak olan Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde karşımıza çıkacak. Çukura 38. bölümde Reşit Feyzullah karakteriyle giren ve ara ara dizide rol alan Kurtlar Vadisi’ndeki Abuzer karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Muhammed Cangören merak konusu oldu. Çukur ile EDHO dizisi birleşiyor mu?

Çukur Afgan Reşit Feyzullah EDHO’ Ya Transfer Oldu!

Çukur dizisinin aşiret lideri olan Reşit Feyzullah, ATV’de 20 Ekim 2020 Salı günü yani yarın yayınlanacak olan Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde karşımıza çıkacak. Çukur Reşit Feyzullah yani Muhammed Cangören transfer olduğu yeni dizisinde, Hızır Reis’in yeni düşmanlarından olan Yaman Korkmaz’ın babası olarak karşımıza çıkacak.

Çukur İle EDHO Birleşiyor mu?

Çukur dizisinin daha önce yapmış olduğu spin off adıyla adlandırılan diziler arası bölüm çekimi, Çukur ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için söz konusu olan bir şey değil. Daha öncesinde Çukur ile Çarpışma dizisinin yapmış olduğu spin off, Çukur ile EDHO için geçerli değil.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir