Exxen platformu 7 gün ücretsiz üyelik nasıl yapılır?

Exxen TV nereden izlenir? Exxen indir! Exxen.com üyelik işlemleri nasıl yapılır? Exxen IOS ve Android uygulamaları

2021 yılının ilk günü kısaca 1 Ocak’ta gösterim hayatına başlamış olan Exxen için yoğun bir durumda üyelik girişi yapılıyor. Değişik içerikleri bünyesinde barındıran “Yerli Netflix” olarak tanımlanan Exxen hakkında detaylar merak ediliyor. Üyelik girişinin iyi mi yapıldığının merak edilmesi kadar Exxen’i 7 gün parasız kullanıp üyelik iptali icra isteyenler de mevcut. Exxen platformunda üyeliğinizi 7 gün sonrasında iptal etmek istiyorsanız, belirtilen birkaç adımı uygulayabilirsiniz.

Türkiye’nin dijital platformu Exxen Apple Store‘da Exxen yazıp aratılarak mobil cihaza indirilebilir. Google Play Store’da ise daha yer almıyor. Exxen uygulamasını bilgisayardan izlerken TV’ye HDMI kablosu ile bağlantı vasıtasıyla izlenebiliyor. Exxen’e üye olmak için bilgisayarınızdan www.exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturabilirsiniz. Oluşturulan sayfada “Ad Soyad, E Posta” bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, Exxen’e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen üyelik iptali nasıl olur?

1-İlk olarak www.exxen.com/tr adresini açın ve hesabınıza giriş yapın.

2-Sağ üstte isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunmuş olduğu kısma tıklayarak ve Profilim kısmına geçiş yapın.

3-Kişisel bilgilerinizin oynadığı bu ekranın sağ alt kısmında oynayan “Profilimi Sil” bağlantısına tıklıyoruz.

4-Hesap silme talebinizi onaylamak için şifrenizi girdikten sonrasında “Profilinizi sildiğinizde profile ilişkin tüm listeler ve seyretme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize güvenli misiniz?” uyarısı karşınıza çıkacak.

5-Evet seçeneğine tıkladıktan sonrasında Exxen üyelik iptal işlemini gerçekleştirmeniz olacaksınız.

“Your profile özgü deleted” (profiliniz silinmiştir) uyarısı hesap silme işleminin başarıyla tamamlandığı anlamına geliyor. Geri giriş hayata geçirmeye çalıştığınız takdirde hesabınıza giriş yapamayacaksınız. Hesabınızı silmeye çalıştığınızda başarısız olduysanız ya da silindiğinden tam güvenli değilseniz, ikinci bir yol olarak bu bağlantı üstünden Exxen canlı destek hizmetine bağlanarak hesap silme konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Exxen aylık, senelik ücreti ne kadar?

Exxen’de reklamlı olarak gösterime giren içerikler için aylık 9.90 TL ücret gerekiyor. Reklamsız üyelikte ise aylık 19.90 TL tutarı var. Senelik olarak reklamlı içerik ise 99.90 TL. Senelik reklamsız üyelik ise 199.90 TL.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.