FOX TV Baraj Dizisinde Tarık ve Fulya Evleniyor Bütün Sırlar Ortaya Dökülüyor

FOX TV Baraj Dizisinde Tarık ve Fulya Evleniyor Bütün Sırlar Ortaya Dökülüyor. FOX TV’nin değişik senaryosu ile yayın hayatına başlayan dizisi Baraj heyecan dolu yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Bütün sırların ortaya döküldüğü Baraj Dizisi Tarık ile Fulya Evleniyor Nehir ne yapacak? Başrollerini  Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük’ün paylaştığı Baraj dizisinde neler oldu?

Baraj Tarık Ve Fulya Evleniyor Nehir Ne Yapacak?

Nehir’i Dağ evine kaçıran Nazım, Nehir’in konuşmalarından sonra Tarık’ın Nehir’i öptüğünü duyunca Tarık için öldürme planlarına başlar. Nehir’i kaybetmemek için böyle bir oyun oynadığını söyleyen Nazım içini Nehir’e dökerek duygularını aklamaya çalışır. Nazım’dan kaçan Nehir Yağmur altında yaralı bir şekilde beklerken Nazım onu bulur ve Nehir yine Zehir gibi sözlerini Nazım’a akıtarak Tarık ile birlikte olduğunu söyler  ve bayılır Nehir’i kucaklayıp eve götüren Nazım duydukları ile yıkılır. Zahra Tarık’ı kıskandığı için Fulya ile evlenmesini hazmedemez ve yemek gecesi oraya giderek Tarık’ı zor durumda bırakır. Tarık’ın çapkınlığı başına büyük bela açacaktır.

Nehir’in peşine düşen Tarık Dağ evini bularak Nazım’ın yalan söylediğini anlar Nazım evden ayrıldıktan sonra Nehir ile yüzleşmeye gider ve oda aynı şeyleri söyleyerek aşık olduğunu korktuğu için yalan söylediği konusunda diretir ne yapacağını bilemeyen Nehir’in iyice kafası karışır. Fulya Tarık’ın telefonu açmaması üzerine peşine düşer köşeye sıkışan Tarık Fulyayıda alır ve Dağ evine Nehir ve Nazım’ın yanına gider. Evleneceğini ve nişanlandıklarını söyleyen Tarık’ın amacı Nazımı oyalamak ve Nehir’i oradan götürmektir. Nehir ve Nazım’ı nişan törenine davet eden Tarık Nazım tan hayır cevabı alsa da Nehir geleceklerini söyleyerek Nazım’ı şaşırtır. kıskançlık krizine giren Nazım Nehir ile kavga eder. Bütün herşeyin Nehir için kötü gittiği zamanda Nehirde Tarık’tan intikam almaya çalışacak ve Tarık Nehir’e ne yaptıysa ona bedelini ödetecektir. Acısını kalbine gömen Nehir Tarık’ın canına yakacak ama ve Tarık’ı aynı onun yaptığı gibi kullanarak herkese rezil edecektir.

 

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir