FOX TV dizisi Baraj dizisinde Nermin Karakteri kimdir?

Fox TV kanalının beğenilen dizisi Baraj’daki kişiliklerle ilgili bilgiler devam ediyor. Son olarak dizinin önem verilen oyuncularından biri olacak olan Nermin ile ilgili meraklı sorular sorulmaya başlandı. Nermin ile Nazım’ın ne benzer biçimde bir geçmişleri olduğu sevenler tarafında sual işareti olarak görülüyor.

FOX TV dizisi Baraj dizisinde Nermin Karakteri kimdir?

Baraj dizisinin ikinci sezonunda oyuncu ekibine yeni eklemeler yapılıyor. Son olarak diziye dahil olan Canan ve Feri Baycu Güler’e ek olarak Nermin karakterinin de ekleneceği ifade ediliyor. Geçmişte Nazım’ı aldattığı malum Nermin kimsesiz kaldığında gene Nazım’ın yanına gelmek istemektedir. Nazım ise Nermin’in yüzünü bile görmek istememektedir. Nehir ile bir hayat oluşturmak isteyen Nazım bu süreçte ciddi problemler yaşayacaktır. Henüz Nermin karakterini

 

Baraj dizisinde Nermin karakterinin dahil olmasıyla birlikte ortalık iyice karışacaktır. Nehir, Nazım ile Tarık içinde kalmaktadır. Öteki taraftan Nermin, eski kocası Nazım’a kendini affettirmeye uğraşacak tekrardan bir araya gelmeyi deneyecektir. Nazım Dere’e karşı bir şeyler hissederken Nermin’e ne benzer biçimde bir tepki gösterecek bilinmeyen. İlerleyen bölümlerde karakterler içinde oldukça fazla diyalog yaşanacak ve ilişkiler düzenlenecektir.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.