FOX TV dizisi Çocukluk Ayşegül karakteri kimdir?

GundemLab.com – Çocukluk dizisi Ayşegül karakterinin gerçek adı nedir? Çocukluk dizisi Ayşegül kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Burcu Özberk hangi dizilere oynadı? Çocukluk dizisi Ayşegül oynadığı diziler ne? Fox tv’nin yeni dizisi Ayşegül karakterini kim oynamaktadır? MEDYAPIM ve MF Yapım’ın ortak projesi olarak hazırlanan dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk yer almıştır. Afili Aşk dizisinde başarıyı yakalayan güzel ve yetenekli oyuncu bu projede de tesirini gösterecek. İşte detaylar…
Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterini canlandıran isme azca fazlaca hepimiz aşina geliyor. Birçok projede rol alan usta oyuncu bu projede de başrolde oynamaktadır. Çocukluk dizisinin oyuncularından Burcu Özberk kimdir, nerelidir, kaç yaşlarında? Çocukluk dizisinde Ayşegül karakteri bilgili, ne istediğini bilen, ayakları yere sağlam basan, ergonomik zekalı, güler yüzlü aynı anda da şefkatli bir role bürünmektedir.

FOX TV dizisi Çocukluk Ayşegül karakteri kimdir?

Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterinin gerçek adı Burcu Özberk’tir. Burcu Özberk 31 yaşındadır ve 53 kilodur.

Çocukluk dizisi Ayşegül kimdir?

Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterini canlandıran oyuncu Burcu Özberk’tir. 12 Aralık 1989 senesinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Güzel ve yetenekli oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı bölümünden eğitim aldıktan sonrasında sektöre giriş yapmıştı. Güzel ve yetenekli oyuncu 162 santimetre uzunluğunda ve 53 kilodur. Özberk ilk kez kameralar önüne Mükemmel Yüzyıl adlı diziyle geçmiş arkasından Güneşin Kızları adlı diziyle de adını duyurmuştur. Güzel ve yetenekli oyuncu son olarak Afili Aşk dizisinde başrolde yer almıştır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir