Televizyon

FOX TV dizisi Sen Çal Kapımı Sevda karakteri gerçekte kimdir?

Yaz sürecinin en başarıya ulaşmış dizilerinden biri Sen Çal Kapımı dizisi oldu. İzleyiciler yeni diziyi beğenerek takip ederken, oyuncuları da bir o denli ilgi çekti. Fox TV vizyonun gösterime giren dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin içeriyor.

FOX TV dizisi Sen Çal Kapımı Sevda karakteri gerçekte kimdir?

Diziye son olarak Sevda karakteri katıldı. İzleyiciler yeni karakter Sevda’nın kim bulunduğunu araştırmaya başladı.

Sen Çal Kapımı Sevda kimdir?

Diziye yeni katılan Sevda karakteri KSR mimarlığa yeni evinin dekorasyonu için başvuruyor. Serkan Bolat,ı yakında takip eden Sevda, içten içe Serkan’a hayrandır. Güzel ve alımlı bir bayan olan Sevda, Serkan’ın işini fazlaca beğenir.

Sevcan Yaşar kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinin Sevda ismiyle katılan isim Sevcan Yaşar, 1990 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 30 yaşındaki güzel ve yetenekli oyuncu Ege Üniversitesi Biyoloji kısmı mezun olmuştur. Sevcan Yaşar 2011 Miss Turkey birincisidir.

Güzel ve yetenekli oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Kısmı’nde eğitim almış ve önceden Yitik Kent adlı diziyle ekranlardaki yerini almıştır. Güzel ve yetenekli oyuncu önceden sonrasında Bu şekilde Bitmesin, Aramızda Kalsın adlı dizilerde de yer almıştır.

Güzel ve yetenekli oyuncu şimdide Sen Çal Kapımı dizisinde Sevda karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 30 yaşındaki oyuncunun boyu 1,78 kilosu ise 54 kilo’dır. Sevcan Yaşar bir süredir Sermiyan Midyat ile aşk yaşamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu