Izmir Seferihisar’da 6.8 büyüklüğünde deprem!

İzmir’de şiddetli bir deprem meydana geldi. Deprem Ege ve Marmara bölgesinde hissedildi. AFAD’dan katılan son dakika haberine nazaran ise saat 14.51’de 6.6 büyüklüğünde bir zelzele meydana geldi. Depremin merkez üssü İzmir Seferihisar olarak açıklanırken, depremin derinliği 16 kilometre olarak ölçüldü.

İzmir’i sarsan deprem ile ilgili önemli gelişmeler dakika dakika canlı blog haberimizde….

15.12: Seferihisar Belediye başkanı İsmail Erişkin, “Şu an için herhangi bir olumsuz bilgi gelmedi. Hepimiz telaştan dışarıda” dedi.

Izmir Seferihisar’da 6.8 büyüklüğünde deprem!

15.09: İzmir Valisi Köşger: “Bizlere intikal eden can ve mal kaybıyla ilgili daha açıklama yok. Kriz merkezine geçeceğiz, katılan bilgiler her neyse aktaracağız

15.08: Uzmanlar Ege’de 6.8 büyüklüğünde depremle ilgili son dakika açıklamalarda bulunmuş oldu. CNN TÜRK yayınına bağlanan Prof. Dr. Süleyman Pampal açıklamasında, ‘Batı Anadolu güneyden kuzeye düzgüsel faylardan oluşan bir bölgedir. Yıkıcı bir deprem. Karada olsa önceden şiddetli hissedilecek. Bu deprem geniş bir alanda’ dedi.

15.05: İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA’DAN AÇIKLAMA:

AFAD verilerine nazaran;  saat 14.51’de merkez üssü Ege Denizi- Seferihisar olan 6.6 büyüklüğünde #deprem meydana gelmiştir. İstanbul’da da hissedilen depremle ilgili olarak herhangi bir olumsuzluk bildirilmemiştir. Tüm yurttaşlarımıza ve İzmir’e geçmiş olsun.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.