Kanal D dizisi Sadakatsiz dizisi Asya karakteri gerçekte kimdir?

Sadakatsiz dizisi Asya kimdir? Cansu Dere nerelidir?

Sadakatsiz Dizi dizisindeki Asya karakteri başarıya ulaşmış ve işinde oldukca iyi bir doktor. Projede Caner Sindoruk’un canlandırdığı Volkan karakteri ile evli olan Asya’nın Ali isminde bir evladı var. Uzun ve mutlu birliktelikleri, Asya’nın kocası Volkan’ın fularında uzun sarı saçları bulmasıyla yaşantılarını değiştirecek. İlk bölüm fragmanında Asya ve eşi iş yemeği için eve gidiyor. Katıldıkları ailenin kızları ile kocası arasındaki ilişkiyi bilen Asya, birkaç yudum içkinin peşinden akşam yemeğinde eşi Volkan ile ilişkisini sürdürdüğünü açıkça söylüyor. Hatta bir bebek beklediklerini söyleyerek masadan kalkıyor.

Kanal D dizisi Sadakatsiz dizisi Asya karakteri gerçekte kimdir?

Sadakatsiz dizisi, Medyapım ve Mednova ortak yapımıdır. Gösteriyi yöneten isim Neslihan Yeşilyurt’tur. Sevilen dizinin senaryosundaysa Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk yer almıştır.

Sadakatsiz Dizisi Asya Gerçek Adı? 

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine canlandıracak olan oyuncumuzun aslolan adı Cansu Dere’dir. 14 Ekim 1980 senesinde Başkentimiz olan Ankara’da dünyaya gelmiştir. İzmir Üniversite öncesi eğitimlerini bitiren oyuncumuz önceden sonrasında İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde eğitim almıştır.

Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda Türkiye 3’üncüsü seçilerek mankenlik ve önceden sonrasında oyunculuk yapmıştır. Sadakatsiz dizisi Asya rolüyle televizyonlarda olan Cansu Dere, 1.76 boyun ve 50 kilogram’dır. Terazi burcu olan oyuncumuz birden fazla dizi ve filmlerde yer almıştır.

Sadakatsiz Dizisi Asya Kıyafet ve Elbiseleri 

Diziye Asya karakteriyle katılan Cansu Dere, birbirinden şık ve çekici giyim ve elbiselerle projede boy gösterecek. İlk bölüm fragmanından da açıkça görüleceği suretiyle dizinin giyim yöneticisi Onur Becerik modaya uygun tasarımlar ve giysiler seçecek.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir