Kanal D Hekimoğlu Dizisi 23. Bölüm Fragmanı 27 Ekim Tanıtımı

hekimoğlu

Kanal D Hekimoğlu Dizisi 23. Bölüm Fragmanı 27 Ekim Tanıtımı. Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu her Salı akşamı seyircisinin misafiri oluyor. Hekimoğlu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu anne ve babası ile görüşmekten neden kaçıyor? Diziye yeni katılan Hekimoğlu’nun anne ve babası kim? Merak ettiğiniz dizinin tüm detayları yazımızda.

hekimoğlu Hekimoğlu 23. Bölüm Fragmanı 27 Ekim Tanıtımı

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Hekimoğlu dizisinin 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 20 Ekim Salı akşamı 22. bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz Hekimoğlu dizisi, başarılı bir o kadar da asosyal asabi bir doktor olan Ateş Hekimoğlu’nu konu alıyor. Dizinin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Ekranların başarılı dizisi her bölümünde ayrı bir sağlık konusuna değiniyor.

timuçin esen

Sevilen dizi Hekimoğlu’nda son bölümde neler yaşandı? Hekimoğlu yeni imajı ile hastanedeki doktor ve çalışanların ilgisini  çeker. Ateş Hekimoğlu’nun anne ve babası İstanbul’a gelir. Fakat Hekimoğlu bundan hiç memnun olmaz. Hekimoğlu hastaneye gelen üniversite öğrencisi bir gencin hastalığı ile ilgilenir. Vücudunda elektriklenme benzeri gibi bir durum yaşayan gencin Ateş Hekimoğlu’ nun dikkatini çeker. Hekimoğlu gencin hastalığının sebebini bulmaya çalışırken bir aile dramıyla karşı karşıya kalır.

hekimoğlu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu, bu hafta iki yeni oyuncuyu ağırladı. Ateş Hekimoğlu’nun annesi rolünü Serap Sağlar, babası rolünü Mehmet Ulay canlandırdı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Hekimoğlu 13 Ekim’de 22. bölümü ile  Kanal D ekranlarında. İyi seyirler.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.