Kanal D Hekimoğlu Dizisi Ceren Kim? Gerçek Adı Nedir?

Kanal D Hekimoğlu Dizisi Ceren Kim? Gerçek Adı Nedir? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu her Salı izleyicisi ile buluşuyor. Dizinin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Hekimoğlu Ceren Kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Detaylar Haberimizde

 

Hekimoğlu Ceren Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Ekranların başarılı dizisi Hekimoğlu’nda izleyeceğimiz Ceren, Gizem Erman Soysaldı’dır. 22. bölümde dizide izleyici karşısına çıkacak Soysaldı, ‘cevval menajer’ rolü ile diziye dahil olacak. Başarılı transferin ardından dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Gizem Erman Soysaldı, 1984 İzmir doğumludur. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Çocuk yaşlarında başladığı tiyatro oyunculuğu, birçok oyunda rol almasını sağlamıştır.

Hekimoğlu dizisi ile ekranlara dönüş yapan Gizem Erman Soysaldı, Temmuz 2007’de Halit Ergenç ile evlendi. Fakat bu evlilikleri 16 ay sürdü ve ayrıldılar.

2013 yılında Arka Sokaklar dizisi ile dizi oyunculuğuna adım attı. Ardından Seksenler ve Bizim Okul dizilerinde rol aldı. Ayrıca 2012 yılında F Tipi Film, 2013 yılında Sürgün ve 2018 yılında İçerdekiler isimli sinema filmlerinde oynadı.

2012 yılında yönetmen ve senarist Hüseyin Karabey ile evlendi. Tel Dolap- Bir Kavanoz Mucize adlı kitabı 2016 yılında yayınlandı. Asi Film bünyesinde, eşi yönetmen Hüseyin Karabey ile birlikte sinema ve oyunculuk atölyeleri düzenlemektedir.
Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir