Kanal D Hekimoğlu izleyicileri Final konusunda Yapımcıları Uyardı

hekimoğlu

Kanal D Hekimoğlu izleyicileri Final konusunda Yapımcıları Uyardı. Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi Hekimoğlu, Salı akşamları izleyicisi ile buluşuyor. Sıra dışı konusu ve başarılı oyuncu kadrosu ile adından sıkça söz ettiriyor. ‘Hekimoğlu final yapacak.’ söylentisi izleyici kitlesini fazlası ile üzdü. Sosyal medyada dizi ile ilgili yapılan olumlu seyirci paylaşımları, dizinin reytinglerindeki gözle görülür artış izleyicinin çıkan bu final söylentilerine verdiği tepki olarak görüldü. Hekimoğlu seyircisi dizinin final yapmaması için dizinin başarısını gözler önüne serdi, diyebiliriz. Hekimoğlu izleyicisi final olmasın diye uyardı.hekimoğlu

20 Ekim Salı akşamı 22. bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz Hekimoğlu dizisi, başarılı bir o kadar da asosyal asabi bir doktor olan Ateş Hekimoğlu’nu konu alıyor. Dizinin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Ekranların başarılı dizisi her bölümünde ayrı bir sağlık konusuna değiniyor.

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarda, çok başarılı bir enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji uzmanıdır. İpek, yöneticisi olduğu hastanede okul arkadaşı  Ateş ile birlikte çalışır. Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününe ün katar. hastanede Hekimoğlu’nun kaprislerine asabiliğine tahammül eden iki kişi vardır. Bunlardan biri İpek, bir diğeri yine okul arkadaşı olan onkoloji uzmanı Orhan Bey’dir.

Hastanenin diğer doktorları Emre, Zeynep ve Mehmet Ali’dir. Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

hekimoğlu

Hekimoğlu 20 Ekim Salı akşamı yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında sizlerle olacak. Dizi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir