18 Ekim MasterChef 2020 Elenen İsim Didem oldu? Didem Devay kimdir?

didem-devay-elendimi

18 Ekim 2020 Pazar MasterChef Programında Kim elendi? Tv8 ekranında yayınlanan fenomen yemek yarışmasında bir gün evvel akşam oynanan son dokunulmazlık oyununun hemen peşinden eleme adayı potasına giren Didem ve Tanya 18 Ekim 2020 Pazar başka bir deyişle bu akşam ekrana gelen MasterChef eleme turları gecesinde yarışmaya veda eden isim olacağı öne sürüldü. Son zamanlarda MasterChef Türkiye yarışmasında kaptan olacak isim, elenecek isim çok evvelce sosyal medya platformlarında bir takım kişiler tarafından çok önce öngörülüyor. MasterChef Didem mi elendi yoksa MasterChef Tanya mı elendi işte ayrıntılar.

MasterChef 2020’de Eleme gecesi başladı ve 6 eleme adayı ile kısa bir sohbet yapıldı. Sohbetin ardından şefler yemeğin ilk turda yapılacağını duyurdu. Bu turda yarışmacılardan tavuk ciğeri ile yaratıcı bir yemek pişirmeleri istendi. Bu yemek için verilen süre 40 dakikaydı. Yemek planlaması için 1 dakika, market alışverişi için 3 dakika verildi. Süre sonunda yarışmacılar hazırladıkları yemekleri şeflerin beğenisine sundu. Tadımın ardından Şefler, turu geçen 6 eleme adayı arasından 3 ismi açıkladı. Esra, Emir ve Uğur bu turda başarılı oldu. En başarılı tabağı hazırlayan Emir oldu

MasterChef 18 Ekim Pazar kim elendi? MasterChef Didem mi, Tanya mı elendi mi?

MasterChef eleme gecesi final oyununda oynayan isimler Didem, Özgül ve Tanya oldu. MasterChef eleme gecesi finalinde bu yarışmacılardan talep edilen yemek, Şef Mehmet’in imzasıydı. Yarışmacılara bu yemek için verilen süre 40 dakikaydı. Zamanın sonunda şefler sırayla hazırlanan tabakların tadına baktı. Bu turun en başarılı yarışmacısı Özgül oldu ve MasterChef, macerası bir hafta daha devam eden isim oldu. Son ikiye kalan Tanya ve Didem arasında MasterChef’e veda ederek elenen isim Didem oldu.

didem-devay-elendimi

MASTERCHEF DİDEM DEVAY KİMDİR?

Didem Devay, 7 Haziran 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Kosova kökenli olan MasterChef Didem, Oğuzcan Polat Anadolu Lisesi’nde eğitim gördü. Sonrasında İstanbul Arel Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun olmuştur.

İstanbul’da kurumsal bir elektrik şirketinde Satın Alma Uzmanı olarak çalışan Didem Devay’ın inşaat sektöründe de mühendislik deneyimleri bulunmaktadır.

Didem Devay, MasterChef’e mutfak şefliği yapmak için geldiğini söyledi. Yarışmaya gelmesine kardeşinin vesile olduğunu belirtti.

18 Ekim MasterChef Eleme Adayları Kimler?

  • Uğur
  • Tanya
  • Didem
  • Özgül
  • Esra
  • Emir
Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir