MasterChef Programında Yeni İfşa Olayı Yayından Kaldırıldı mı?

MasterChef Programında Yeni İfşa Olayı Yayından Kaldırıldı mı? Son dönemde MasterChef Türkiye isimli yemek yarışmasında günler öncesinden elenecek ismin sızdırılması programın tüm gizemini bozmasından dolayı Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı çileden çıkarak bir süre MasterChef Türkiye’yi yayından kaldırılacağı Bircan Bali tarafından iddia edildi.

Beyaz Tv ekranında magazin sunuculuğu yapan Bircan Bali bugün programda söylemiş olduğu iddia olay oldu. MasterChef Türkiye ile ilgili bu iddia kısa sürede programın seyircileri tarafından araştırılmaya başlandı.

MasterChef Programı Yayından Kaldırıldı mı?

Bali Duygu’nun evlenmesini eleştirdiği açıklamasında TV8’den dışarıya bilgi sızdırıldığını da iddia etti. Bali açıklamasında “Tv8 sahibi diyor ki bunu yapan içeriden biridir o nedenle Masterchef’in çekimlerine bir ay ara veriyorum” iddiasında bulundu. Tv8 kanal yönetimi ve Acun Ilıcalı’dan henüz bu iddiaya açıklama gelmezken programın tüm büyüsünü bozan ifşalar son günlerde sıklıkla sosyal medya sitelerinde programın hayranları tarafından eleştiri alıyor.

Bircan Bali bu tarz olaylardan sonra Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın çileden çıktığını belirterek MasterChef Türkiye’ye ara vereceğini iddia etti.

Masterchef Türkiye’den ayrılan Duygu, Söylemezsem Olmaz ekibinin hedefindeydi. Aldatıldığını söyledikten sonra apar topar evlenen Masterchef Duygu’nun bu harekete programda eleştiri konusu oldu.

Daha yeni hafta başlamadan kaptan olacak isim, elenecek kişi gibi MasterChef Türkiye izleyicisini heyecanlandıran soruların yanıtı erken sızması daha önce Survivor yarışmasında gerçekleşmiş Acun Ilıcalı bu duruma çekimleri yayın saatine yakına alarak bu sızma olayını çözmüştü.

En kısa zamanda Acun Ilıcalı’nın bu duruma el atması bekleniyor.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir