MasterChef Yarışmasında Ürküten Kaza Yaşandı

MasterChef Türkiye’de dün akşam korku dolu anlar yaşandı. Kırmızı takımdan Sefa Okyay Kılıç çalışan blenderın içine yanlışlıkla parmağını soktu. Bir anda kanlar içinde kalan Sefa’ya MasterChef ekibi müdahale etti. O ana tanıklık eden arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. İşte MasterChef’te dün akşam öne çıkanlar

MasterChef Türkiye yarışması devam ederken dün yayınlanan yeni bölümde takım oyununu Mavi takım kazandı. Yarışmacılar arasında bireysel olarak dokunulmazlık oyunu da oynandı. Kırmızı takım içerisinde yer alan Sefa heyecanla hareket ettiği süreç içerisinde yaşamış olduğu heyecan nedeniyle korkunç bir kaza yaşadı.

Sağlık Ekipleri Müdahale Etti!

MasterChef Türkiye tarafından sevilen yarışmacılardan birisi olan Sefa Okyay Kılıç dokunulmazlık oyunu için büyü bir heyecan yaşadı. Yarışmacı zamana karşı yarışırken hızlı hareket etti. Yaşadığı heyecan ve panik sonrasında blendar kullanırken yürekleri ağza getirdi.

Çalışan blendarın içerisine elini sokan yarışmacının eli çalışan bıçaklar arasında kaldı ve ortaya oldukça korkunç bir tablo çıktı. Stüdyoda bulunan şefler ise durumu fark eder etmez hemen sağlık çalışanlarına seslendiler. Kanlar içinde kalan parmağına sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi. Bir süre sonra sağlık ekiplerinin durum müdahale etmesinin ardından oyuna geri döndü. Eli sargılı bir şekilde yemeğini tamamladı. Yaşanan kaza anı stüdyoda da panik yaşanmasına neden oldu.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir