Salı dizileri Yayın Akışı bugün hangi dizi ve filmler var?

Salı dizileri, Yayın Akışı bugün hangi dizi ve filmler var? 20 Ekim Salı TV’de bu akşam hangi diziler ve filmler var? Salı dizileri, Salı günü dizileri nelerdir? TV’de bugün, ATV, Kanal d, Star TV, FOX, Trt-1, Tv8, Show TV kanallarında bu akşam hangi film ve diziler var? Salı günü dizileri? Bugünkü diziler? Bugünkü filmler? TV’ de bugün hangi yabancı sinema var? Salı günü dizileri, filmleri nelerdir? Bugünkü filmlerin konuları ve fragmanları. Bugünkü dizilerin yeni bölüm fragmanları. Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler? Tüm detaylarıyla uzman ekiplerimizce hazırlanmış olup haberimizde yer almaktadır.

20 Ekim 2020 Salı Dizileri, ATV’ de bugünkü diziler nelerdir?

20.00’de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (YeniBölüm)

Alpaslan’ın kendi kendine verdiği kararlar yetmezmiş gibi Hızır Reis bir de kardeşi İlyas yüzünden zor durumda kalmıştır. Bahar Sincanlı’nin kalemini eşi Ömür Çakırbeyli’ye rağmen kırmakla yetinmeyen İlyas, abisinden habersiz verdiği kararlara bir yenisi ekler. Korkmazlarla süren savaşta herkesin sevdiği Şahin Ağa arada kalır. İlyas, Yaman’a ise büyük bir ders verir. Herkesten habersiz Yaman Korkmaz’ın gizli mekanına baskın yapan Alpaslan Yaman’a rehin düşer. Yardımına ise canından çok sevdiği amcası koşar. Hemen her fırsatta hırsızların başı olduğunu iddia eden Yaman Korkmaz’ın ise arkasındaki gücün babası olduğu ortaya çıkar. Çakırbeyliler, Sincanlılar ve Korkmazlar’ın birbirleriyle olan düşmanlığı her geçen gün artarken, bir gelişmede Façalı ailesinde yaşanır.

20 Ekim 2020 Salı Dizileri, Kanal D’ de Bugünkü Diziler nelerdir?

20.00’de Hekimoğlu (Yeni bölüm)

Şehir dışından gelen anne ve babasıyla yemek yiyecek olan Hekimoğlu, bu yemeği atlatmak için her yolu deniyor. Bunun yanında hastaneye yeni bir vaka geliyor. Üniversiteden yeni mezun olan genç, ani elektrik çarpması hissiyle sürekli sarsılıyor ve durumu giderek kötüleşiyor. Hekimoğlu ve ekip, hastalığın sebebini bulmaya çalışırken kökleri geçmişe uzanan bir aile dramı da gözler önüne seriliyor. İyi niyetle yapılan şeylerin nasıl felaketimiz olabileceği ortaya çıkıyor.

20 Ekim 2020 Salı FOX Dizileri, FOX TV’ de Bugün hangi diziler Var ?

20.00’de Baraj (Yeni bölüm)

Nehir’in Nazım’ı seçmesi Tarık için büyük bir hayal kırıklığı yaratır, bu yüzden  Fulya ile nişan hazırlıklarını hızlandırır. Nehir’i arayan polis, onun Nazım ile bir ilişkisi olduğunu öğrenir. Nehir ise Nazım’ın suçlanmasındansa kendini ele vermek ister ama Nazım’ın Nehir’i kaybetmeye hiç niyeti yoktur.

20 Ekim 2020 Salı Dizileri, SHOW TV’ de Bugün hangi diziler var?

20.00’de Züğürt Ağa (Yerli Sinema)

Haraptar adlı köyün haşmetli ağası (Şener Şen), her gün yeni bir kan isteyen babası Abdo’yla yaşadığı yörede egemenliğini sürdürürken her şey tersine gelişir. Yanaşmalarının küçük kızıyla gerdeğe giren baba, yaşamını yitirir. Köylüler ağanın ürünlerini çalıp satarlar. Kuraklık nedeniyle topraklarını da baraj yapmak isteyen politikacılara satarak kendini kente atan ağa, burada da tutunamayacaktır. Karısına varıncaya kadar herkesin terk ettiği ağaya sadık kalan yalnızca yanaşmanın kızı Kiraz’dır

20 Ekim 2020 Salı Dizileri, STAR TV de bugün Hangi diziler var?

20.00’de Yarının Sınırlarında (Yabancı Sinema)

Yakın bir gelecekte Mimics adı verilen bir uzaylı yarışında kovan görünümlü uzaylılar amansız bir saldırı sonucu dünyayı ele geçirirler. Bir çok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletirler. Dünyada hiçbir ordu onların ne hızına ne silahlarının gücüne ne de telepatik olarak emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Ama şimdi , dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmiştir ve ikinci bir şansları yoktur.

20 Ekim 2020 Salı Dizileri, TRT-1’de Bugün Hangi Diziler Var?

20.00’de Masumlar Apartmanı (Yeni Bölüm)

Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır. Ancak Hikmet hafıza sorunu yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir sorun yüzünden acilen dönmek zorunda kalırlar. Hikmet Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söyler. Safiye’nin dünyası başına yıkılacaktır

20 Ekim 2020 Salı Dizileri, TV 8’de Bugün Hangi Diziler Var?

20.00’de MasterChef Türkiye (Yeni bölüm)

Dün yapılan kaptanlık oyunu sonucu takımlar kuruldu. Mavi Takımda: Eray, Ayyüce, Barbaros, Esra, Serhat, Uğur, Furkan bulunurken Kırmızı Takımda: Emir, Berker, Sefa, Esra, Özgül ve Tanya oldu. Bu akşam yapacakları ilk karşılaşmada Esra, Barbaros’a meydan okudu. Bu akşam yapacakları yemek Dana yemeği olacak.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir