Sefirin Kızı 25. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Tanıtımı

Sefirin Kızı 25. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Tanıtımı, bu akşam Star Tv ekranında Sefirin Kızı dizisi 24. son bölümü yayınlandı.Başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Sefirin Kızı dizisi 2. sezonunda da tüm heyecanı ile devam ediyor. Kavruk ile eşinin kına gecesinde Menekşe ve Akın Melek’i kaçırmak için plan hazırlamıştı ve bu planı devreye soktular. Bu plan Menekşe’nin hayatını tehlikeye soktu. İzleyenler merakla Sefirin Kızı 25. bölüm fragmanını araştırmaya başladılar? Star Tv 26 Ekim tanıtımında neler olacak? Sancar Menekşe ve Akın için ne yapacak? İşte merakla beklenen Sefirin Kızı 25. bölüm fragmanı izle sizlerle.

Sefirin Kızı dizisinin 26 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek 25. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sefirin Kızı 25. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burada olacak.

Sefirin Kızı 24. Son Bölümde Neler Yaşandı?

03 Medya ve NGM yapımcılığında hazırlanan ve Star Tv’de Pazartesi akşamları seyirci ile buluşan Sefirin Kızı dizisinin bu akşam 24. son bölümü yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu birlikte hatırlayalım. Nare ve Sancar uyuduğunu zannettikleri Melek’in nefesinin ve kalp atışının yavaşladığını fark ettiler. Hemen hastaneye götürdüler.Menekşe ile Akın’ın Melek’i kaçırma planı Menekşe’nin Melek’e verdiği ilaç ile birlikte Melek’in hayatını oldukça tehlikeye attı. Doktorlar kızın ilaç sonucu bayıldığını ve az daha geç kalınsa ölebileceğini söyledi. Sancar hemen ilacı kimin verdiğini araştırdı. Konakta Menekşe ve Akın birlikte yakalandılar. Menekşe ve Akın’ın sonu ne olacak? Sancar kızının annesi ile yurtdışına çıkmasına izin verecek mi? ilerleyen bölümlerde birlikte öğreneceğiz.

Sefirin Kızı Fragman

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir