Televizyon

Seksenler Gülden kiminle evli?

Bir dönem TRT 1 kanalında gösterime giren ve sevenler tarafınca beğenilerek izlenen Seksenler dizisi yeni versiyon ile devam ediyor. Geçmişte gösterime giren bölümlerinde oyunculuğu oldukca sevilen oyunculardan kabul edilen Gülden karakterinin yeni versiyonda da yer alacağı ifade ediliyor.

Seksenler Dizisi Gülden Kimdir?

Seksenler dizisindeki Gülden karakterini Ayşe Tolga oynamaktadır. Deneyimli oyuncu dizinin yeni yayınlanacak olan versiyonunda da yer alacak. Ortalama 6 yıl TRT 1 kanalında gösterime giren ve halen değişik kanallarda yeniden bölümleri her gün bir durumda gösterime giren Seksenler dizisinin en önem verilen oyuncularından kabul edilen Gülden yeni versiyon ile geri dönüyor.

Seksenler Gülden kiminle evli?

Gülden karakteri projede çocuklarına sahiplenen ve onlara fazlaca ilgi gösteren bir annedir. Kimi vakit kuvvetli yanını ortaya çıkartırken kimi vakit da eşinin ayak oyunlarında yaramazlıklar yapar. Her ailede olduğu benzer biçimde görümcesi ve eltisi ile ara sıra çekişmeler yaşayan Gülden önceki diziye nazaran yaşlanmış ve ev hanımı olmuştur.

Ayşe Tolga Kimdir?

Ayşe Tolga 1973 senesinde dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik bölümünü bitiren deneyimli oyuncu önceden oldukça fazla oyunculuk deneyimi gerçekleştirmiş bununla beraber sunuculuk da yapmıştır.

Kendisi önceden Efsaneleşmiş, Çifte Bela, Aşkın Dağlarda Gezer, Ah Bir Varlıklı Olsam ve Sehnaz Tango dizilerinde oynamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu