Selin Şekerci yeterli gelmedi ve Çatı Katı Aşk Final Kararı Aldı

Selin Şekerci yeterli gelmedi ve Çatı Katı Aşk Final Kararı aldı. Kanal D ekranlarında yaz sezonunda başlayan Çatı Katı Aşk dizisi, eğlenceli hikayesi, renkli ve maceralı konusuyla başlarda ilgi çekmişti. Dizinin keyifli hikayesi yaz döneminde izlenir kıldı yapımı. Romantik komedi tarzındaki dizi, Kanal D’nin bir şans daha tanımasıyla biraz daha yoluna devam etti ve Selin Şekerci diziye dahil oldu ama o da Çatı Katı Aşk dizisini kurtaramadı!

Bir iki bölüm önce diziden çıkarılan Ayşen karakteri, izleyenlerin tepkisine neden olmuştu. Ezgi Şenler’in başından beri Furkan Andıç’a yakıştırmayanları bu karar memnun etse de dizinin reytinglerinde ne Ayşen karakterinin ne de Ezgi Şenler’in bir etkisini olmadığı Selin Şekerci’nin katıldığı bölümdeki reytinglere bakıldığında da görüldü.

Hatta dizi biraz daha aşağı ivme gösterince, Ezgi Şenler’in gidişine tepki gösterenler, sosyal medyadan diziyi topa tuttular hatta ‘Ezgi Şenler’in ahı tuttu’ yorumunu dahi yaptılar. Aslında diziyi şu dönemde kim gelirse gelsin kurtaramayacağı bir aşikar. Yani ne Ezgi Şenler’in gidişi ne de Selin Şekerci’nin gelişiydi sorun.

Ezgi Şenler Gitti Selin Şekerci Geldi Çatı Katı Aşk bitti

Yaz dönemine iddialı başlayan dizi projelerinden birisi olan Çatı Katı Aşk başrolleri, Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı yer alıyordu. Fakat Ayşen karakterine hayat veren Ezgi Şenler’in kadrodan çıkarıp Selin Şekerci’yi yerine getirmeleri dizide bir değişiklik yaratmadı. Kanal D son günlerde sosyal medyada Ezgi Şenler yerine Selin Şekerci’nin gelmesini eleştiren dizi hayranlarının eleştirileri ve alınan kötü reytingler sonucu Çatı Katı Aşk dizisini bitirme kararı aldı. 24 Ekim 2020 Cumartesi günü Çatı Katı Aşk 16. bölüm ile final yaparak bitecek olan dizi beklenen performansı bir türlü gösterememesinin sebebi ne oyuncu nede yayın günü olduğu belli oldu.

Ezgi Şenler ile Furkan Andıç ikilisini ilk başlarda birbirine yakıştırmayan izleyici Çatı Katı Aşk dizisinde Ayşen karakterinin çok durgun ve sönük kaldığı eleştirisini yaptığı dönemde diziye Şirin olarak gelen Selin Şekerci’de izleyiciye etki gösteremediği için Çatı Katı Aşk bitiyor.

Selin Şekerci yeterli gelmedi ve Çatı Katı Aşk Final Kararı Aldı

Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı’nın başrollerinde yer aldığı dizinden Şenler çıkıp Selin Şekerci geldi ama durum değişmedi. Aile, mahalle komedisi olarak konumlanan dizi, Cumartesi akşamına alındı fakat yine de reytinglere bir katkısı olmadı.

Kanal direndi, oyuncu değişikliği yaptı, gün değişikliğine gitti ama bazı işlerin ömrü ancak bu kadar oluyor işte! İzleyiciyi sarmıyorsa, sarmıyor ve zorlamak da anlamsız oluyor. Çatı Katı Aşk için artık neden final kararı alındığının bir önemi yok. Karar alındı ve dizi 24 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümüyle ekrana veda ediyor.

Yani bu hafta Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan 16. bölümle bir dizi daha ekrandaki yolculuğuna son verecek.

Kanal D’nin cumartesi akşamları yayınlanan gençlik ve romantik komedi türündeki Çatı Katı Aşk dizisinde alınan düşük reyting sonuçları önce dizisinin yayın gününü değiştirdi daha sonra ilk kez başrol oynayan Ezgi Şenler yerine Selin Şekerci getirildi. Çatı Katı Aşk dizisinde yapılan oyuncu değişikliği işe yaramadı ve 24 Ekim Cumartesi akşamı son kez ekrana gelerek final yapacak.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.