SHOW TV dizisi Çukur Halil İbrahim karakteri kimdir?

Çukur dizisi Show Tv ekranında bu akşam 100. bölümüyle ekrana geldi. Çukur izleyenleri tarafınca Cengiz Erdenet’e yeni düşman olarak ortaya çıkan Halil İbrahim merak konusu oldu. Kahveci Nedim’i konuşturan Cumali patronun Halil İbrahim olduğu söylemesiyle beraber Çukur Halil İbrahim kimdir? Çukur Halil İbrahim karakterini hangi oyuncu canlandırıyor şeklinde soruların yanıtı sizlerle.

SHOW TV dizisi Çukur Halil İbrahim karakteri kimdir?

26 Ekim 2020 Pazartesi Çukur 100. bölümde adı geçen Halil İbrahim karakteri Cengiz Erdenet’in en büyük düşmanı olarak diziye dahil olacak. Halil İbrahim karakterini canlandıran oyuncu birazdan burada yer alacak.

Çukur dizisinde Halil İbrahim karakteriyle karşımıza çıkan Cengiz erdenet en büyük düşmanı olarak diziye dahil olacak olan insan gerçek adı kimdir?
Çukur son bölümde nedim’i konuşturan Cumali nedim’den gizlinen kişinin Halil İbrahim bulunduğunu itiraf ederken çukur dizisi Halil İbrahim karakteri gerçek adı nedir Çukur dizisi Halil İbrahim karakteri geçtiğimiz akşam yayın hayatına başlayan Çukur 100. son bölümünde Cengiz erdenetin düşmanı olarak karşımıza çıkar isimdir.

Kim canlandıracağı konusunda daha bilgi gelmedi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir