Star TV dizisi Sefirin Kızı Menekşe karakteri kimdir ?

blank

Star Tv ekranında Pazartesi akşamları gösterime giren Sefirin Kızı dizisinin her yeni kısmı heyecanla umut ediliyor. Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün paylaşmış olduğu Sefirin Kızı dizisinin yapımcılığını NGM ve 03 Medya üstüne alıyor. Sevilen dizinin başrol oyuncularının yanı sıra öteki oyuncuları da çok merak ediliyor. Sancar’ın eşi rolündeki Sefirin Kızı Menekşe kimdir? de 26 Ekim Pazartesi akşamı gösterime giren 25. bölümden sonrasında en oldukca merak edilenlerden biri oldu. Sefirin Kızı Menekşe’nin gerçek adı ne? haberimizin detaylarından öğrenebilirisiniz. İşte Sefirin Kızı Menekşe Kimdir?

Star TV dizisi Sefirin Kızı Menekşe karakteri kimdir ?

Sefirin Kızı Menekşe Sancar’ın eşidir. Çocukluğundan beri Nare’yi aşık olan Sancar, annesinin ısrarı ve kardeşinin evladı olmaması ve senelerdir Nare’den haber alamadığı için Menekşe ile evliliğe ilk adımını atmıştır. Tam evlendikleri gece Nare gelmiş ve konağa gelin gittiği için mutlu olan Menekşe’nin yüzü bir önceden gülmemiştir. Menekşe ise Nare’yi göndermek için elinden geleni yapmış ve ona ve kızına hep zarar vermiştir. Hamile olmasına karşın Sancar onu kızına zarar verdiği için boşamaya karar vermiştir. Bakalım Menekşe’yi ileleyen bölümlerde neler bekliyor hep beraber seyredip göreceğiz.

blank

Sefirin Kızı Menekşe Gerçek Adı Ne? 

Sefirin Kızı Menekşe karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tülin Yazkan’dır. 1991 İstanbul doğumlu Sefirin Kızı’nın Menekşe’si Tülin Yazkan, Beykent Üniversitesi oyunculuk mezun olmuştur. Yılanlar Öcü dizisi ile kariyerine süregelen oyuncu, Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı, Kırlangıç Fırtınası, Küçük Tefek Cinayetler’de dizilerinde de rol almıştır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir