TOLGSHOW Exxen Filtresiz – Exxen Tolgshow izle

IZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Acun Ilıcalı’nın merakla beklenen yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak dizi ve programların fragmanları yayınlanmaya başladı. Yıllardır milyonlarca izleyiciyi ekrana bağlayan ve kahkaha attıran Tolga Çevik, Exxen platformunda da yer alacak. 10 yılı aşkın süredir komedi programları yapan Tolga Çevik, bu dönemde birçok farklı program üretti. Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoşgeldin ve son olarak TolgShow için gösteriler yaptı.

Sürpriz isimlerin yer alacağı bu platformda ünlü komedyenler, son zamanlarda adından söz ettiren kişiler ve birçok ünlü oyuncu da yer alacak. Oldukça iddialı bir giriş yapan ve bekleyenleri heyecan ve merak uyandıran Exxen, kaliteli üretimler koyacağının sinyallerini vermeye başladı. Serbest bırakılan fragmanlar ile yapımların ön gösterimleri yapılmaya başlandı.

TolgShow Exxen’de Filtresiz Başlıyor!

Yıllardır kaliteli yapımları, doğaçlama teknikleri ve yaratıcı fikirleriyle ekranlarda yer alan Tolga Çevik, kimseyi göremeyen ama sesiyle dahi Exxen platformunda programa ayrı bir tat katıyor. TolgShow Filtresiz adıyla yayın hayatına devam edecek olan program, TolgShow programından farklı olarak daha açık bir prodüksiyon sunacak. Filtresiz TolgShow İzle ile birçok kullanıcı bu programı izleme imkanına sahip olacaktır. Exxen, üreteceği yapımlarla seyircinin beğenisini kazanacak gibi görünüyor. TolgShow Filtresi şüphesiz platformda en çok beklenen yapımlardan biridir. Eski konseptin aksine seyirciyi birçok sürpriz bekliyor. Ulusal ve özel kanallarda yayın yaparken kullanılan argo kelimeler veya suçlamalar artık açıkça ifade edilebiliyor. Yüksek mizah seviyesi ile birçok kişinin beğenisini kazanan programda yönetmenle yapılan tartışmalar ve sohbetler programı başka bir boyuta da taşıyor.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.