TRT1 Dizisi Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

masumlar apartmanı han inci boşanıyor

TRT1 Dizisi Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni sezonun en gözde dizilerinden olan, her Salı akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşan, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi yaşanmış gerçek hikayelerden oluşmakla birlikte, izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Dizi yayınlandığı ilk günden beri reyting konusunda beklenen ilgiyi yakalamış ve bunu son iki bölümdür daha da artırmaya başlamıştır. Geçtiğimiz hafta 5.bölümü ile ekranlara gelen Masumlar Apartmanı’nın 7.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Hep birlikte fragman analizi yapalım…

masumlar apartmanı han inci boşanıyor

MASUMLAR APARTMANI 7.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Herkesin severek ve merakla izlediği Masumlar Apartmanı dizisinin 7.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamakla birlikte 20 Ekim Salı Akşamı saat 20:00’da 6.bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan 5.bölümünde İnci ve Han’ın arasında yaşananlar oldukça ilgi çekmiş, izleyenleri hayrete düşürmüştü. Bunun yanı sıra Han’ın babası Alzheimer hastası olduğu için evden ayrılmış, herkesi meraka sürüklemişti.

inci han ayrlıyor

Dizinin bu akşam yayınlanacak olan 6.bölümünde olaylar git gide daha da karmaşık hale gelmeye başlayacak. Geçtiğimiz bölümde Han’ın babası Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söylemişti. Fakat bu bölümde Safiye ve Gülben bu evliliğe inanmayacaklar. Fakat gerçek, hiç beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak. İnci ve Han’ın evlilik cüzdanını önce Ege, sonra ise İnci’nin dedesi görecek. Bu durum da, İnci’nin Han’dan tam da boşanmak istediği zamana denk gelecek. İnci, radyoya işe geri dönecek ve Han’ın kontrolsüz öfkesi ortaya çıkacak. İnci’nin Han’dan ayrılmayı düşündüğü zaman evlendiklerinin ortaya çıkmasıyla İnci’nin Han’dan başka kimsesi kalmayacak. Yeni bölümde çöp daire ise problem olacak. İnci’nin her şeyi öğrenmesinden korkan Han, daireyi boşaltmaya çalışacak. Geçtiğimiz bölümde İnci, Han’a evlerinin anahtarını takması için anahtarlık hediye etmişti. Han ise bu çöp daireyi kendi evleri olması için hazırlamaya başlayacak. Safiye ise boş durmayacak. Safiye’nin yeni derdi Neriman ve Ege’nin okula birlikte gitmeleri olacak. 

Masumlar Apartmanı yayınlanacak yeni bölümüyle 20 Ekim Salı akşamı saat 20:00’da seyircisi ile buluşacak.

Yayım tarihi
Televizyon olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir