Yeni Hayat Dizisinin 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında!

Yeni Hayat Dizisinin 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Timur Adem’le Karısını Birlikte Görüyor mu? Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Yeni Hayat, 8. Yeni bölümüyle 22 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nevin, Adem’e Yasemin’in ona iyi mi baktığını gördüğünü ve ona aşık bulunduğunu anladığını söyler. Birde, Timur’a gidip kocasının Yasemin’le işin haricinde da sürekli beraber olduklarını ispiyonlar. Yasemin, Timur’un kendisinden boşandığını öğrenir. Ama tüm mal varlığını geçici bir süreliğine onun üstüne geçirdiğini söyler. Bunu öğrenen Gökçe, fazlaca sinirlenir. Yeni Hayat, 8. Bölüm 2. Fragmanı gösterildi. Timur, Adem’le karısını birlikte görüyor mu?

Timur Adem’le Karısını Birlikte Görüyor Mu?

Yeni Hayat 8. Bölüm 2. Fragmanında; Adem, Yasemin’le gizlice konuşurken Nevin onları görüyor. Nevin, Adem’e bir kere bile kendisine o şekilde bakmadığını söyleyip sinir krizleri geçiriyor. Ejder, Timur’a karısını kıskanıp kıskanmadığını sorduğunda, kendisine itimatı olmayan adamların karısını kıskanabileceğini ve karısından sadece gurur duyabileceğini söylüyor. Yasemin’in tekrar dayak yediğini gören Adem, ona sarılıp teselli ederken Timur geliyor. Timur, onları görüyor mu?

İşte Yeni Hayat 8. Bölüm 2. Fragmanı….

YENİ HAYAT 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Timur, yeni ortağı ile müşerref olmak için Yasemin’le beraber buluşacakları yere masraf. Adem’in evde kalması istenir. Ama Adem, onları takip eder ve Timur beyin ortak olarak buluştuğu bireyin aslına bakarsak Kunduzi olduğunu görür. Bunu kabul eden Yasemin’de oldukca şaşırır. Ertesi gün, Kunduzi Yasemin’e mesaj çekip buluşmak istediğini fakat bir tek gelmesini talep eder. Yasemin, bir fırsatını bulup onunla sadece görüşmeye gider. Kunduzi, onu bundan sonra rahat bırakacağını, ama Adem’i işten kovmasını ister.

O günden sonrasında Yasemin, Adem’e mesafeli davranır. Adem ise, onun aslına bakarsak Kunduzi’den tehdit aldığını anlar. Ondan Timur’un bir sevkıyat yapacağını ve ondan o sevkıyatın zamanını öğrenmesini ister. Ferda, devamlı Nevin’i tehdit ediyor ve ondan para ister. Nevin. Ondan kurtulmak için gidip Timur beyden para talep eder.

Aldığı 50 bin lira karşılığında Timur, Nevin’den sadece onun yapabileceği bir şey talep eder. Nevin, parayı Ferda’ya verir. Ancak, o paralarını sevgilisine kaptırdığını söyleyip Nevin’in evine gelir. Nevin, bir türlü onu başından atamaz. Öte taraftan Adem, Yasemin’le gizlice buluşup onun kendisine güvenmesini ve bir şey gizlemesini istemediğini söyler.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.