Künye

GUNDEMLAB KÜNYE BİLGİLERİ

 

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
GundemLab adına;

Hasan Özdemir

HIZLI İLETİŞİM : kelamhasan1@gmail.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Musa Karalar

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Hakan YOLVEREN

Melisa BATUR

Osman Hakalmaz

Selma Güvendi

Yazılım / Software
Wordpress 5.x.x
(Gundemlab.com JNEWS temasını kullanmaktadır.)

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
kelamkasan1@gmail.com

ADRES/ Addresse
Osmanağa, Bahariye Caddesi & Süleyman Paşa Sokak No:2, 34714

Kadıköy/İstanbul

E-Mail : info@gundemlab.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – gundemlab.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. gundemlab.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, gundemlab.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2020 gundemlab.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gundemlab.com’a aittir. gundemlab.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar gundemlab.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.gundemlab.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. gundemlab.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Başa dön tuşu