Teknoloji

Epic Games Store’dan Hediye Edilen 17 Ücretsiz Oyun

Epic Games Store, Steam’in en büyük rakibi olarak bilinir ve kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam etmektedir. Şirket genellikle her Perşembe bir ya da iki ücretsiz oyun sunsa da, yeni yıl için özel bir planı vardır. 2023 yılına veda etmek adına, Epic, 4 Ocak’a kadar 17 ücretsiz oyun sunacak. Cursed to Golf bugünün ücretsiz oyunudur, ancak diğer oyunların kimlikleri henüz bilinmemektedir.

Geçen hafta Epic Games Store, Destiny 2: Legacy Collection oyununu ücretsiz olarak sunmuştu. Normalde 59.99 dolar olan bu oyunun, hayranları tarafından beklentileri karşılamadığı ifade edilmiştir. Bu hafta da durum değişmedi ve Epic Games’in ikinci ücretsiz oyunu DNF Duel oldu.

Epic Games’in üçüncü ücretsiz oyunu olan Melvor Idle, bir idle RPG oyunudur. Ardından dördüncü oyun olarak Art of Rally sunuldu. Ayrıca, 25 Aralık’ta çıkan The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition ve Human Resource Machine gibi oyunlar da ücretsiz olarak sunulmuştur.

Cursed to Golf ise golf temalı bir macera oyunudur ve oyuncular Golf Purgatory’den kurtulmak için mücadele etmektedirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu