2 Kasım 2020 Türk Telekom 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB İnternet Kampanyası 2 Kasım 2020 Pazartesi

Türk Telekom yeni paket ve kampanyalarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ülkemizin en büyük GSM şirketlerinden olan Türk Telekom hattını taşıyan, yeni hat alan, efsane tariflere geçen ve bazı illerde yaşayan müşterilerine 10 GB’a kadar parasız intenet veriyor.

Türk Telekom 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan müşterilerine 10 GB web veriyor. Bu kişilerin 10 GB parasız web kullanabilmesi için tarifesini efsaneleşmiş paketlere geçirmesi gerekmektedir. Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan kişilerin hatlarına 1 ay kadar geçerli olacak şekilde 10 GB web bilinmektedir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom’un Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan müşterilerine sunmuş olduğu 10 GB armağan web kampanyası 31 Aralık 2020 evveliyatına kadar geçerli olacak. Ek olarak 10 GB parasız intenet kazanmak için Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ya da Selfy Efsane 10 GB tarifelerinden herhangi bir tanesine geçiş icra gerekmektedir. 10 GB intenet bir hat sahibine bir sefer olacak şekilde verilmektedir.

Kampanya başvuruları Türk Telekom satın alan hizmetleri, mobil uygulama ya da Türk Telekom mağazaları üstünden yapılabilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.