Magazin

56 yaşındaki Keanu Reeves fiziğiyle herkesi hayran bıraktı

Meşhur erkek oyuncu Keanu Reeves de koronavirüs pandemisi sebebiyle işleri duran beyazperde sektörü çalışanlarının içinde yer aldı. Tüm Avrupa kapanmaya gitmeden ilkin Reeves de Matrix 4 filminin çekimleri için Almanya’nın başkenti Berlin’de bulunuyordu. Fakat pandemi yüzünden çekimler durunca Los Angeles’a, evine geri döndü. Önceki gün güzel havanın tadını çıkarmak için sahile giden oyuncu, denize girerken görüntülendi.

FİZİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Keanu Reeves, kamujlaf rengi mayosuyla denize girdi. Sonrasında da beyaz havlusuyla kurulanıp üstüne günlük giysilerini giydi. Meşhur erkek oyuncu, motosikletine binerek plajdan ayrıldı. Keanu Reeves, ne film çekimi sürecinde ne de evine döndükten sonrasında egzersiz programını aksatmadığını açıklamıştı.Sekiz hafta Berlin’de kaldıktan sonrasında ABD’ye döndüğünü söyleyen Reeves “Berlin’de çalıştığım antrenörlerle yaptığım emek harcamaları Los Angeles’ta da sürdürdüm. Böylece egzersizlerimi sürdürdüm, rolümü canlı tuttum” demişti.

SEVGİLİSİ İLE GÜNDEM OLMUŞTU

Haiz olduğu büyük servete karşın, mütevazılığı ve yardımseverliği ile dikkat çeken Reeves, son dönemde yeni sevgilisiyle de gündemin ilk sıralarına yerleşmişti. Reeves, uzun bir süre sonrasında ilk kez sevgilisi Alexandra Grant ile el ele bir etkinliğe katılmıştı.

YAKIN ARKADAŞIYDI SEVGİLİSİ OLDU

Seneler süresince hayatına kimseyi almayan Reeves’in 47 yaşındaki Grant ile yaşamış olduğu duygusal ilişkiyi gözler önüne sermesi uzun süre konuşulmuştu. Yaşıtı olan meslektaşları şeklinde yarı yaşındaki bir genç kadın yerine kendisine uygun yaşta bir sevgilisi olması gündemde yer tutmuştu. Reeves’in gönül kapısını seneler sonrasında açan Alexandra Grant, Los Angeles’ta yaşayan bir sanatçı. Çağdaş sanat çalışmalarıyla tanınan Grant ile Reeves’in seneler süresince yakın dost oldukları da ortaya çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu