Televizyon

Acemi Anneler dizisi Aleyna karakteri kimdir?

ACEMİ ANNELER ALEYNA

Kendisi her ne kadar sert bir patron olsa da sıra ailesine ulaşınca adeta küçük bir kediye dönen, Ömer’ in torunudur. Sevilen dizinin oldukça güldüren oyuncularından biridir ve Ömer’ in tersleyemediği yaramaz torunları arasından bir tanesidir. Yaramazlığı yüzünden kimi zaman kendine çeşitli belalar açsa bile hiçbir vakit mutluluğunu ve sevecen tarafını kaybetmeyecektir, eh yaramazlığını da doğal.

ALEYNA KARAKTERİNE KİM HAYAT VERİYOR

Acemi Anneler adlı dizideki karakteristlik özellikleri ile bir çok izleyiciyi mest etmeyi başaran karakter Aleyna, kendisine yakaladığı fanatik kitlesine “acaba kim canlandırıyor?” diye sordurmayı başarmıştır. Fazlası ile merak konusu olan oyuncunun gerçek adı ise Aslı Babayiğit’ dir.

ASLI BABAYİĞİT

Aslı Babayiğit Ankara’ da dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisi tiyatrolarda eğitim alan bir tiyatro oyuncusudur ve bilinmekte olan bir birlikteliği bulunmamaktadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 53 Kilo ağırlığındadır ve 1.68 uzunluğundadır. Tiyatro oyunculuğunun yanında ise Youtbe videolarında içerek üretmektedir.

ASLI BABAYİĞİT HANGİ DİZİLERDE YER ALDI

Tatlı oyuncumuz önceden öncesinde herhangi bir projede performans sergilememek ile beraber beyaz perde oyunculuğu da sergilememiştir. Aslı Babayiğit’ in ilk kez kamera karşısı oyunculuğu ise Acemi Anneler adlı dizi ile olmaktadır. Şimdiden başarıya ulaşan Aslı Babayiğit, ileriki dönemlerde de başarıya ulaşmış olacak şeklinde gözükmektedir.

ASLI BABAYİĞİT’ İN AKTİF OLARAK KULLANDIĞI SOSYAL MEDYA HESABI

Oyuncumuz herhangi bir sosyal medya platformunda bulunmamaktadır lakin eğer etkin bir hesabı bulunursa haberimizi güncelleyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu