Acemi Anneler dizisi Beyza karakteri gerçekte kimdir?

Acemi Anneler dizisi Beyza karakteri kimdir? Melis Yıldıran kimdir, nereli, kaç yaşında?

Acemi Anneler adlı dizi ile izleyicinin beğenisine sunulacak olan Beyza adlı karakteri canlandıran oyuncu Melis Yıldıran’ dır. Önceden herhangi bir projede bulunmayan, kısaca vizyonun en yeni yüzlerinden biri olacak Melis Yıldıran kariyerine TRT1’ de yer alacak ve hafta içi her gün yayınlanacak olan Acemi Anneler’ de başlamış olacak.

Acemi Anneler adlı projede 4 tane kadın başrolün yanında 4 tane adam başrolde yer verilmiştir. Sevilen dizinin hikayesi ise dört kadının annelik ile ilgili verdiği mücadelelere odaklanacak. Melis Yıldıran’ da bu dört acemi anneden kabul edilen Beyza karakterini canlandıracak. 19 Ekim Pazartesi günü saat 15. 30’ da ilk kısmı ile izleyicinin karşısına çıkacak olan Acemi Anneler hafta içinin kalan günlerinde de 15. 30’ da ekranlara yer almaya devam edecek. Melis Yıldıran’ ın rol partneri ise Beni Affet adlı projede sergilediği performans ile kendini tanıtan Tolga Akman’ dır.

Acemi Anneler Beyza:

Beyza ile Murat çiftinin mükemmel bir eşiyle olan evliliği vardır. Beyza kocası Murat’ ı oldukca sevmektedir. Oyuncunun kişilik özellikleri ise; iyi niyetliliği ve iyi niyetli olmasıdır, lakin kendisi birazcık takıntılı bir kişiliğe haizdir. Durmadan olup olmadık şeyleri kafasına takan Beyza başta kendi mutluluğuna zarar vermektedir. Murat ile Beyza çocuk hayata geçirmeye karar verir fakat bu bebeğin sorumluluğu Beyza için oldukca büyük problem teşkil edecektir. Beyza öteki Acemi Anneler olan Sevda, Ceren ve Nil ile aynı mahallede büyümüş çocukluk arkadaşlarıdır ve araları hala oldukca iyidir.

Melis Yıldıran:

Melis Yıldıran ilk ekran deneyimini Acemi Anneler ile beraber yaşasa da güzel oyuncunun önceden öncesinde tiyatrolarda oyunculuk performansı sergilediği bilinmektedir. Melis Yıldıran birçok tiyatro ve oyunculuk dersi almıştır ve kendisi Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir