Televizyon

Acemi Anneler dizisindeki Beyza karakteri gerçekte kimdir?

Acemi Anneler adlı dizi ile izleyicinin beğenisine sunulacak olan Beyza adlı karakteri canlandıran oyuncu Melis Yıldıran’ dır. Önceden herhangi bir projede bulunmayan, kısaca vizyonun en yeni yüzlerinden biri olacak Melis Yıldıran kariyerine TRT1’ de yer alacak ve hafta içi her gün yayınlanacak olan Acemi Anneler’ de başlamış olacak.

Acemi Anneler adlı projede 4 tane kadın başrolün yanında 4 tane adam başrolde yer almıştır. Sevilen dizinin hikayesi ise dört kadının annelik ile ilgili verdiği mücadelelere odaklanacak. Melis Yıldıran’ da bu dört acemi anneden kabul edilen Beyza karakterini canlandıracak. 19 Ekim Pazartesi günü saat 15. 30’ da ilk kısmı ile izleyicinin karşısına çıkacak olan Acemi Anneler hafta içinin kalan günlerinde de 15. 30’ da ekranlara yer almaya devam edecek. Melis Yıldıran’ ın rol partneri ise Beni Affet adlı projede sergilediği performans ile kendini tanıtan Tolga Akman’ dır.

Acemi Anneler Beyza:

Beyza ile Murat çiftinin mükemmel bir birlikteliği vardır. Beyza kocası Murat’ ı fazlaca sevmektedir. Oyuncunun kişilik özellikleri ise; iyi niyetliliği ve merhametli olmasıdır, lakin kendisi birazcık takıntılı bir kişiliğe haizdir. Durmadan olup olmadık şeyleri kafasına takan Beyza başta kendi mutluluğuna zarar vermektedir. Murat ile Beyza çocuk halletmeye karar verir fakat bu bebeğin sorumluluğu Beyza için fazlaca büyük mesele teşkil edecektir. Beyza öteki Acemi Anneler olan Sevda, Ceren ve Nil ile aynı mahallede büyümüş çocukluk arkadaşlarıdır ve araları hala fazlaca iyidir.

Melis Yıldıran:

Melis Yıldıran ilk ekran deneyimini Acemi Anneler ile beraber yaşasa da güzel oyuncunun önceden öncesinde tiyatrolarda oyunculuk performansı sergilediği bilinmektedir. Melis Yıldıran birçok tiyatro ve oyunculuk dersi almıştır ve kendisi Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu