Magazin

Acun Ilıcalı : Exxen aşırı yoğunluktan sorun yaşadı

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen’de oynayan hatalar kullanıcıları adeta isyan ettirdi. Gösterim hayatına 1 Ocak 2021’de süregelen Exxen’deki hatalar ve problemler kullananların şikâyetlerine sebep oldu. Exxen’in bir mobil uygulaması ya da akıllı TV’lerde kolay kullanım sağlayacak bir çözümü şimdilik görünmediği ve bunun yerine bilgisayarı kabloyla bağlayın diye bir yönerge verildiği kaydedildi.

ACUN, AŞIRI YOĞUNLUKTAN KAYNAKLANDIĞINI SÖYLEDİ

Acun Ilıcalı katılan tepkiler üstüne sosyal medya hesabı Instagram üstünden “Büyük ilginiz için oldukca teşekkür ediyoruz. Aşırı yoğunluktan meydana gelen teknik problemler büyük seviyede çözüldü. İlginize layık olmaya çalışacağız” paylaşımını yapmış oldu.

ABONELİK İPTALİ YOK

Öbür taraftan kullanıcılar abonelik iptali kısmının olmadığını ve üye olduğu kart bilgilerini silemediği de açıklandı. Hem ücret ödeyip hem de reklam izleneceği ortaya çıktı. Kullanıcılar para ödeyerek kayıt oldukları uygulamada reklamlara takılacaklarını öğrenince tepki gösterdi. Exxen’de hem ücret ödenip hem de reklam izlenecek olması ise sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar “İnsanlar bu platformlara reklam izlememek için para veriyor, reklamlı abonelik ne demek?” diyerek uygulamaya tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu