Televizyon

Acun Ilıcalı herkesi şok etti ‘Yarışmayı bırakıyorum’ dersen mutlu olurum

Survivor 2021 TV8 kanalında kalmış olduğu yerden devam ederken gündemden düşmeyen Davet Atakan gene kendisinden söz ettirdi. Yeni bölüm fragmanın da bu akşam oynanacak kontakt oyunda takımlar içinde gene gerginlik yaşandı. Ünlüler takımında yarışan Davet Atakan oyun esnasında Gönüllüler takımına gene sert tepki gösterdiği görülüyor. ‘Özür dileyecek’ diye bağıran Atakan, Murat Ceylan ile tartışıyor.

Murat Ceylan’ın Atakan’a ‘Davet yeter’ diye bağırması ile sinirlerine egemen olamayan Atakan, öfkesini denetim edemiyor. Ekip arkadaşları tarafınca zor sakinleşen ikili içinde gerilim devam ediyor.

Eleme konseyi esnasında ise ünlüler ve gönüllüler takımında ki yarışmacılar ikilinin arasındaki tartışmayı değerlendiriyor. Acun Ilıcalı Davet’nın agresif davranışlarından kaynaklı fazlaca sert uyardığı görülüyor. Ilıcalı sözlerine devam ederken Davet Atakan’a karşı “Ben arkadaşıma meydana getirilen bu hareketi kabul etmiyorum. Şimdi ‘yarışmayı bırakıyorum’ dersen mutlu olurum” ifadelerini kullanıyor.

Acun Ilıcalı’nın bu sözleri karşısında gözyaşlarına hakim olamayan oyuncu ise Ilıcalı’nın açıklamasından sonrasında Survivor seyircilerinde Davet Atakan’ın ‘yarışmadan ayrılacak mı’ soruları ise akıllara geliyor.

Konu ile ilgili hemen hemen bir bilgi verilmedi. Yeni kısmı bu akşam 20.00’da TV8 kanalında yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu