Televizyon

Akıncı dizisi Nergis karakteri gerçekte kimdir?

ATV’nin yeni sezonda yaşamımıza girecek olan “Akıncı” dizisi başrol oyuncuları çok dikkat çekmiştir. Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin şeklinde dizi oyuncularının oynadığı projede karakter çok merak uyandırmıştır.

Nergis Kimdir? (Büşra Develi)

Projede başarıya ulaşmış bir gazeteciyi oynayan Büşra Develi hepimiz tarafınca bilinmektedir. İddialı ve başarıya ulaşmış olan gazetecinin aslolan amacı ise Türkiye’de unutulmaz gazetecilerin arasına girmek istemesidir.

 Nergis karakterini canlandıran Büşra Develi kimdir?

1993 doğumlu İzmit’te doğan 27 yaşındaki Büşra Develi oyunculuk eğitimi almak için İstanbul’a gitmiştir. İstanbul’da kabiliyet sınavlarını kazanan başarıya ulaşmış oyuncu üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Tiyatro bölümünü kazanmıştır. Karşımıza   ilk ke İlyas Yalçıntaş’ın klibinde oynamıştır. Önceden sonrasında beğenilen oyuncu birçok başarıya ulaşmış platformlarda yer almıştır.

Büşra Develi’nin oynadığı diziler ise

;

2015 senesinde “Tatlı Ufak Yalancılar” da Selin karakterini oynayarak karşımıza çıkmıştır. Önceden sonrasında 2016 senesinde”Tatlı İntikam” dizisinde Rüzgâr karakteri ile izleyici ile buluşmaktadır. Develi; 2017-2018 senesinde birçok insan tarafınca izlenen değişik bir platformda karşımıza çıkmaktadır. “Fi” dizisi ile karşımıza çıkan Develi çok başarıya ulaşmış olmuştur. 2018 senesinde “Mehmet: Bir Cihan Fatihi” dizisinde Eleni’yi canlandırmıştır. Şu an ise “Akıncı” dizisinde Nergis karakteri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu