Televizyon

Alev Alev dizisi izleniyor mu? Beğenildi mi?

Alev Alev dizisi 5 Kasım Perşembe günü ekranlara gelecek ve ilk kısmı ile seyircisi ile buluşacak. Show TV’ de yayınlanacak olan dizi hakkında ise sıkça acaba meblağ mı sorusu sorulmaktadır.

Alev Alev Dizisinin Konusu

Sevilen dizinin ilk bölümünden itibaren işleyeceği mevzular; anneliğin zorluğu, hanıma sertlik benzer biçimde duygular olacak ve şimdiden bir çok kadın tarafınca beğenildi. Bir çok kadının yaşamış olduğu ya da yaşayabileceği ruhsal olarak sertliği konu edinecek olan projede aslolan amaç dışarıda ruhsal şiddete uğrayan bayanlara yalnız değilsin mesajı vermektedir. Bayanların çocuklarına duyduğu sahiplenme duygularını da işleyecek olan dizinin birazcık üzücü olacağı fakat gerçekleri anlatacağı izlenimi oluşmuştur. Alev Alev dizisinin başrollerinde ise beğenilen oyuncu Demet Evgar var.

 

Alev Alev dizisinde yer alacak olan öteki başrol oyuncuları ise; Hazar Ergüçlü ve Çiçek Deniz’ dir.

Alev Alev Dizisi Tutar Mı:

Alev Alev dizisi bol miktarda başarı göstermiş yapıma imzasını atmış olan Ay Yapım tarafınca yayınlanacaktır. Senaristliğini Burcu Görgün Toptaş’ ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ ın oturacağı dizinin ilk kısmı 5 Kasım Perşembe günü yayınlanacaktır. Yayınlanmadan kati olarak meblağ diyemesek de, konusuna bakarak tutacağını düşünmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu