Televizyon

Alev Alev dizisinin yeni sezon oyuncuları kimler?

SHOW TV kanalının yeni sezonda ki iddialı yapımlarından olan Alev Alev dizisi oyuncuları sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Alev Alev dizisi oyuncu kadrosunda kimlerin olduğu merak edilmiş olduğu kadar bununla birlikte dizi oyuncularının gerçek hayatları da bilgi edinilmeye başladı.

Oyuncu ekibi ile büyük ilgi çeken Alev Alev’in oyuncuları içinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Itimat, Berkay Ateş, Zuhal Olcay Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel şeklinde tanınan ve oldukça fazla insan tarafınca beğenilen oyuncular bulunuyor.

Sevilen dizinin konusunda ise 100’den fazla kişinin çıkan bir yangında vefat etmesi sonucunda kalan kişilerin hayatlarının iyi mi değişmiş olduğu ve neler yaşadıkları anlatılacak. Çıkan yangında ölenlerin neredeyse tamamı hanımdır. Zenginler için tanınan bir otelde yardım gecesi düzenlenmiş olduğu sırada çıkan yangında erkekler canı pahasına hanımefendileri çiğneyerek kaçarlar. Projede Çiçek yangında ölen bir kadının yerine geçerken, Cemre ayrılmış olduğu kocasından kurtulmak için kendisini yangında ölmüş şeklinde gösterir.

Alev Alev dizisi oyuncuları

Demet Evgar (Cemre)

1980 senesinde Manisa’da gözlerini açan Evgar 1.68 uzunluğunda 53 kilogram ağırlığındadır. Boğa burcu olan Evgar projede Cemre karakterine hayat vermektedir.

2001 senesinde Tatlı Hayat dizisinde canlandırdığı Defne karakteri ilk kez ekran karşısına çıkan Evgar gösterdiği performans sonrasında oldukça fazla beyazperde ve projede oynamıştır. Son olarak Avlu dizisinde Deniz karakteri ile ekranlara katılan Evgar büyük başarı elde etmiştir.

Cemre projede 40’lı yaşlarında başarı göstermiş ve güzel bir hanımdır. Eşi Çelebi tarafınca devamlı sertlik gören Cemre boşanmak istese de Çelebi’den hiçbir şekilde kurtulamaz. Çelebi’den kurtulmanın tek yolunu ölümde kabul eden Cemre çıkan yangında kendisini ölmüş şeklinde gösterir.

Berkay Ateş

19 Şubat 1987 senesinde İstanbul’da gözlerini açan Ateş Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. Anne dizisinde gösterdiği performans ile adından söz ettirmeyi başaran Ateş, Çukur dizisinde ki Mahsun karakteri ile ününü kazanmıştır. Alev Alev dizisinde idealist bir gazeteci olarak rol alacaktır. Projede Cemre ile tanışıp ona aşık olacaktır.

Zuhal Olcay

10 Ağustos 1957 senesinde İstanbul’da gözlerini açan Olcay, Ankara Devlet Konservatuarında tiyatro eğitimi almıştır. İzmir Devlet tiyatrosunda yılarca oynamış açıklayan Zuhal Olcay son olarak Jet Sosyete dizisinde oynamıştır. Alev Alev dizisinde başarı göstermiş doktor rolünü üstlenir. Yangından kızının öldüğünü öğrenip torununu babasına vermemek için değişik yollara başvurur.

Berker Itimat (İskender)

7 Eylül 1994 senesinde İzmir’de gözlerini açan yakışık oyuncu 1.80 metre uzunluğunda 77 kilogramdır. Başak burcu olan Itimat ilk kez kameralar önüne 2017 senesinde Babam sinema filminde boy gösteren ki Arif karakteri ile çıkan Itimat gösterdiği başarı ile dizi ve filmlerde aranan oyunculardan bir tanesi halinde gelmiştir.

Vatanım Sensin dizisinde Aleksi ve son olarak da Zalim İstanbul dizisinde Nedim karakterine hayat vermiştir.

Başarılı ve varlıklı olan İskender karakteri çıkan yangında karısı Rüya’yı umursamadan kendi canını kurtarmak ister. Ama bu durum asla beklediği şeklinde sonuçlanmaz. Rüya yaşananlar karşısında İskender’den kurtulmak için her yolu dener.

Cem Bender (Çelebi)

1965 senesinde Trabzon’da gözlerini açan Bender KTÜ Mimarlık Fakültesi mezun olmuştur. Kendi mesleğini icra istemeyen Bender Studio’da birebir oyunculuk eğitimleri almıştır. Gülperi dizisinde Seyit karakteri ile ilk kez kameralar önüne çıkan Bender gösterdiği performans ile dikkatleri üstüne çekmiştir.

Çelebi, Cemre’nin eski eşidir. Alkolik ve vurdumduymaz bir karakter olan Çelebi karısını ve kızını hiçbir vakit umursamamaktadır. Sertlik ve kumar ise durumun en ciddi boyutudur.

Dilan Çiçek Deniz (Rüya)

28 Şubat 1995 Sivas doğumlu olan Deniz, güzelliği ile her projede aranan bir oyuncudur. 2014 senesinde Miss Turkey yarışmasında aşama alan Deniz, Tatlı Ufak Yalancılar dizisinde ki oyunculuğu ile tanınmaya adım atmıştır. Önceden sonrasında Güneşin Kızları, Bodrum Masalı ve Çukur dizilerinde ise ünlenmiştir.

Rüya İskender ile evli olan genç ve güzel bir hanımdır. İskender’in çıkan yangında kendisini düşünmeden kaçmaya emek vermesi sonrasında boşanmak isteyen Rüya, o gece yangında yaralanan ve canı pahasına Rüya’yı kurtarmaya çalışan Ömer adlı gence gönül verir.

Toprak Can Adıgüzel (Ali)

28 Ocak 1992 senesinde İzmir’de gözlerini açan Adıgüzel, İstanbul Aydın Üniversitesi tiyatro kısmı mezun olmuştur. Son olarak Kadın dizisinde İsmail karakterine canlandıracak olan Adıgüzel Alev Alev dizisinde Ali karakterini canlandıracaktır.

Son aşama yardımsever olan Ali yangında yüzü tanınmaz hale katılan Çiçek’i o hali ile kabul edecek, sevecek ve devamlı yanında olacaktır.

Cihangir Ceyhan (Ömer)

15 Ekim 1989 Adana doğumlu olan Ceyhan ilk olarak Yusuf sinema filminde boy gösteren oyunculuk yapsa da ününü Adana 01 dizisinde kazanmıştır. Cio karakteri ile gençlerin sevgilisi haline katılan Ceyhan Çukur dizisinde de oynamıştır. 1.77 uzunluğunda 75 kilo ağırlığındadır.

Ömer otelde çalışan bir gençtir. Çıkan yangında yakınında olan Rüya’yı gören ve arkasında bırakmak istemeyen Ömer, Rüya’yı dışarı çıkarabilmek için oldukça çabalamış ve sonunda Rüya’ya aşık olmuştur.

Hazar Ergüçlü (Çiçek)

1 Ocak 1992 senesinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde gözlerini açan Ergüçlü Alev Alev dizisinde Çiçek karakterine canlandıracak. Gölgeler ve Suretler filmi ile ilk kez kameralar önüne geçen Ergüçlü gösterdiği performans sonrasında vizyonun aranan yüzü haline gelmiştir.

En tanındığı yapım ise Kuzey ve Güney dizisinde hayat verdiği Simay karakteridir. Hem de geçtiğimiz yılların beğenilen dizilerinden birisi olan Medcezir’de de Eylül karakterini canlandıran Ergüçlü tanınan bir oyuncu olmuştur.

İstanbul’un en tanınan zenginlerinden birisinin yardımcısı olan Çiçek çıkan yangında yüzünü kaybeder. Tanınmaz hale katılan yüzüne karşın patronunun vefat etmesi ile beraber onun yerine geçen Çiçek fakirlikten kurtularak İstanbul’un en zenginlerinden birisi haline gelir.

Ada Mina Ufak

Sevilen dizinin çocuk oyuncularından olan Ufak, Yemeksepeti’nin reklam filmlerinde dikkatleri üstüne çekmiştir.

Kaan Şener (Atlas)

Sevilen dizinin bir öteki çocuk oyuncusu olan Şener önceden Kadın dizisinde Tunç karakteri ile kendisini göstermiştir.

Fatih Çetintaş (komiser Taner)

Başarı göstermiş bir tiyatro oyuncusu olan Çetintaş projede çıkan yangını soruşturan ve ilgilenen komiser Taner’e hayat verecektir.

Ergün Metin

Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Metin Unit Talent ajansına bağlı olarak dizilerde ve filmlerde oynamış almaktadır.

Rüzgar Diricanlı

14 yaşlarında olan Diricanlı Vatanım Sensin ve İkizler Memocan dizilerinde oynamıştır. Alev Alev dizisinin çocuk oyuncularından bir tanesidir.

Eylül Ela

İlk kez kameralar önüne çıkacak olan Ela, Yusuf Güney Gün ajansına kayıtlı bir çocuk oyuncudur.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu