Alevlerin Ardında Komiser Taner karakteri gerçekte kimdir?

Alevlerin Ardında Komiser Taner karakteri kimdir? Fatih Çetintaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yeni sezonda ekranlara gelmesine kati gözü ile bakılan ve Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Alevlerin Arkasından dizisinin oyuncu ekibi belli olmaya devam ediyor. Sevilen dizinin en önem verilen oyuncularından birisi olan Komiser Taner için oluşturulan seçmeleri kazanan isim ise Fatih Çetintaş oldu. Yeni sezonun başlangıcı olan Eylül ayında SHOW TV kanalında seyircilerle buluşacak projede Komiser Taner kısaca Fatih Çetintaş sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor.

Fatih Çetintaş kimdir?

Hemen hemen 20 yaşlarında olan genç tiyatrocu Çetintaş’ın oynamış alacağı ilk yapım Alevlerin Arkasından dizisi olacak. Salt Talent ajansa kayıtlı olan Çetintaş’ın Alevlerin Arkasından dizisinde göstereceği performans geleceğini belirleyecek özellikte olacak.

Projede canlandıracağı Komiser Taner eğitimleri için polislik ve alev ateş tabanca kullanım eğitimi alan Çetintaş dizinin kim bilir en önem verilen karakterini canlandıracak.

Alevlerin Ardından Komiser Taner kimdir?

Polis akademisinden yeni mezun olan Komiser Taner destek komiserliğe atanmıştır. Yakışıklılığı ile dikkatleri hep üstüne çeken ve oldukça fazla kadın tarafınca sevilen Taner meslek aşkı sebebi ile kimseyi hayatında istememektedir. Yardımcısı olduğu Kemal Komiserin hayatında kimse yoktur ve mesleğinin zorluğu sebebi ile hiç kimseye aşık değildir. Ama uzun süre üstünde uğraştığı vakada suçluya aşık olan Komiser Kemal mesleğinden aşkı için vazgeçerek yerini Taner’e bırakacaktır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir