Alevlerin Ardından Çiçek karakteri gerçekte kimdir?

Alevlerin Ardından Çiçek karakterini kim canlandırıyor? Hazar Ergüçlü biyografisi ve rol Aldığı Yapımlar

Alevlerin Ardında Oynayan Çiçek Kimdir?

Alevlerin Ardında dizisinde çiçek karakterine canlandıracak olan oyuncumuzun adı Hazar Ergüçlü’dür. 1992 doğumlu olan başarıya ulaşmış oyuncu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde dünyaya gelmiştir. Lefkoşa da gençlere tiyatro eğitimi vermiştir. Oyunculuk kariyerine yönetmenliğini Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı filmle adım atmıştır. Dizi kariyerine ise Kuzey Güney dizisinde Simay karakterine hayat vererek adım atmıştır.

Alevlerin Ardından Çiçek Nasıl Bir Rol Olacak?

Ay Yapım’ın üstlendiği Show TV’nin yeni sezonda yer vereceği Alevlerin Peşinden dizisinde sonrasında ki günler içinde heyecanla takip eden seyircilerle buluşacak. Projede Çiçek karakteri güzelliğiyle epey konuşulacak. Yaşamış olduğu yangın sonrasında kendisine temiz bir sayfa açmaya çalışan Çiçek, Ali’ye aşık olacak.  Ali ve Çiçek’in aşkları projede fazlaca konuşulan aşk olacaktır.

Hazar Ergüçlü’nün Yer Aldığı Diziler

2016 –Yüksek Sosyete (Cansu Koran)

2015– Analar ve Anneler (Alınyazısı Ayaz)

2013-2015 Medcezir (Eylül Buluter)

2011–2013 Kuzey Güney (Simay Canay)

2017–Hayat Sırları (Seher Kuzgun)

2018– Dudullu Postası (Melis)

Hazar Ergüçlü’nün Aşk Yaşamı?

Geçen günler içinde başarıya ulaşmış oyuncunun adı yönetmen Onur Meşhur’yle anıldı. İkilinin Içinde 21 yaş farkı olması uzun süre gündemde olan çiftin birlikteliklerini evlenerek taçlandırmayı düşünen Onur Meşhur Hazar Ergüçlü’ye evlenme teklifi etmiştir. Hazar Ergüçlü ise teklifini reddetmemişti. Yaşantılarını birleştirme kararını çift sosyal medya yöntemiyle sevenleri ve takipçilerine duyurmuştur.

Hazar Ergüçlü’nün Resmi Sosyal Medya Hesabı

Başarı göstermiş oyuncunun sosyal medyayı her gün şekilde kullanmaktadır. İnstagram hesabında ortalama olarak 1.237 paylaşımı ve 2.6 milyon takip edeni bulunmaktadır. Başarı göstermiş ve güzel oyuncunun takipçi sayısında her gün artış görülmektedir. Güzel oyuncumuzun instagram kullanıcı adı: @hazarerguclu

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.