Televizyon

Alevlerin Ardından Çiçek karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Alevlerin Ardında Oynayan Çiçek Kimdir?

Alevlerin Ardında dizisinde çiçek karakterine yaşam veren oyuncumuzun adı Hazar Ergüçlü’dür. 1992 doğumlu olan başarı göstermiş oyuncu KKTC’de dünyaya gelmiştir. Lefkoşa da gençlere tiyatro eğitimi vermiştir. Oyunculuk kariyerine yönetmenliğini Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı filmle adım atmıştır. Dizi kariyerine ise Kuzey Güney dizisinde Simay karakterine yaşam vererek adım atmıştır.

Alevlerin Ardından Çiçek Nasıl Bir Rol Olacak?

Ay Yapım’ın üstlendiği Show TV’nin yeni sezonda yer vereceği Alevlerin Arkasından dizisinde sonrasında ki günler içinde merakla takip eden seyircilerle buluşacak. Dizide Çiçek karakteri güzelliğiyle epey konuşulacak. Yaşamış olduğu yangın sonrasında kendisine temiz bir sayfa açmaya çalışan Çiçek, Ali’ye aşık olacak.  Ali ve Çiçek’in aşkları dizide fazlaca konuşulan aşk olacaktır.

Hazar Ergüçlü’nün Yer Almış olduğu Diziler

2016 –Yüksek Sosyete (Cansu Koran)

2015– Analar ve Anneler (Alınyazısı Ayaz)

2013-2015 Medcezir (Eylül Buluter)

2011–2013 Şimal Cenup (Simay Canay)

2017–Yaşam Sırları (Seher Kuzgun)

2018– Dudullu Postası (Melis)

Hazar Ergüçlü’nün Aşk Yaşamı?

Geçen günler içinde başarı göstermiş oyuncunun adı yönetmen Onur Meşhur’yle anıldı. İkilinin Içinde 21 yaş farkı olması uzun süre gündemde olan çiftin birlikteliklerini evlenerek taçlandırmayı düşünen Onur Meşhur Hazar Ergüçlü’ye evlenme teklifi etmiştir. Hazar Ergüçlü ise teklifini reddetmemişti. Hayatlarını birleştirme kararını çift toplumsal medya kanalıyla sevenleri ve takipçilerine duyurmuştur.

Hazar Ergüçlü’nün Resmi Sosyal Medya Hesabı

Başarı göstermiş oyuncunun sosyal medyayı sürekli şekilde kullanmaktadır. İnstagram hesabında ortalama olarak 1.237 paylaşımı ve 2.6 milyon takip edeni bulunmaktadır. Başarı göstermiş ve güzel oyuncunun takipçi sayısında her gün artış görülmektedir. Güzel oyuncumuzun instagram kullanıcı adı: @hazarerguclu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu