Televizyon

Arif Verimli hangi kanala geçiş yaptı?

Canlı yayında Şevki Sözen’le tartışan Arif Verimli Show TV’de gösterime giren Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katıldı oldu. Müge Anlı bu transfere ne dedi? Müge Anlı ve Didem Arslan Yılmaz kavga etti. Arif Verimli Show TV’deki Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına geçmek için Müge Anlı’daki Şevki Sözen‘le tartışmasını bahane mi etti?

Atv’de gösterime giren Müge Anlı İle Tatlı Sert programını izleyen seyircilere şok haber. Müge Anlı’nın senelerdir birlikte program yapmış olduğu Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli Show Tv’de gösterime giren Didem Aslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katıldı oldu. Müge Anlı bu transfere ne dedi. Müge Anlı ve Didem Arslan Yılmaz kavga etti. Arif Verimli Show TV’deki Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına geçmek için Müge Anlı’daki Şevki Sözen‘le tartışmasını bahane mi etti.

Atv televizyonunda gösterime giren ve popüler olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Avukat Rahmi Özkan Prof. Dr. Şevki Sözen ile birlikte programa katılan ve senelerce birlikte program açıklayan Arif Verimli Şevki Sözen ile canlı yayındaki kavgasını öne sürerek programdan ayrıldığını söyledi.

Önceki günlerde canlı yayında Şevki Sözen ile münakaşa yaşayan Arif Verimli kendi uzmanlık alanına müdahale edilip yorum yapılmasına sert tepki gösterdi. Müge Anlı ise münakaşaya müdahale edip Arif Verimli’yi uyarmıştı.

Sonraki günlerde Arif Verimli sosyal medya hesabından programdan ayrıldığını söyledi. Takipçilerinin sorularını yanıtlayan Arif Verimli bir takipçisinin Şevki Sözen yüzünden mi programdan ayrıldınız sorusuna ‘’evet’’ yanıtını verdi. Müge Anlı ve Rahmi Özkan için iyi dileklerde bulunan Arif Verimli Şevki Sözen’in adını bile ağzına almadı. Takip edenleri ise bu tutumunu yanlış bulduklarının dile getirdi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programına Katıldı Oldu

Münakaşanın arkasından Arif Verimlinin Show TV’de yayınlanacak olan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programına katıldı olacağı söylendi.

Bunu öğrenen Müge Anlı çılgına döndü. Arif Verimli’in katıldı edildiğini duyan seyircilerde Prof. Dr. Arif Verimli’ye tepkiler yağdırdı. Şimdilik Show Tv’den de Arif Verimli’den de bu transferle ilgili bir bilgi gelmedi fakat 1 Marttan itibaren programa dahil olacağı öğrenildi. Arif Verimli Şevki Sözenle kavgasını kapatıp hala kendinde olmadığı görülmektedir.

Şevki Sözen’in Adını Anmaması Tepki Almasına Sebep Oldu

Şimdilerde vaktinin bir çoğunu Twitter’da geçirdiği görülen ve şu sıralar gündemde olan Arif Verimlinin kendini sosyal mecralara kaptırdığı görülüyor. Arif Verimli’nin canlı yayındaki vedasında Müge Anlı ve Rahmi Özkan’ı anarken Şevki Sözen’in adını dahi anmayıp söz konusu etmemesi büyük tepkiler almasına sebep oldu. Sosyal Medya kullanıcıları Şevki Sözen’e haksızlık yaptığını Müge Anlı ve Rahmi Özkan’ın kendisine önceden fazlaca müdahale ettiğini buna karşın onlara teşekkür ederken Şevki Sözen’i anmamasını yakıştırmadığını söylemiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu