Televizyon

Arif Verimli Müge Anlı’dan hangi sebeple ayrıldı?

ATV kanalında her sabah saat 10.00 ile uzun senelerdir program açıklayan araştırmacı- gazeteci Müge Anlı sunmuş olduğu programda psikiyatrist Arif Verimli ve Prof. Dr. Şevki Sözen ile devam ediyor. 15 Şubat zamanı ile Arif Verimli’nin programa katılmaması izleyicilerin bakış açısından kaçmadı. Arif Verimli ise kendi twitter hesabından bilgi yapmış oldu.

Arif Verimli’nin ayrılma sebebi Şevki Sözen mi?

13 yıla yakındır beraber program açıklayan Arif Verimli, son paylaşımında programdan ayrılık sebebini kişisel hassasiyetlerine önek vererek söyledi. Ama sevenler bu durumun Şevki Sözen ile ilgili bulunduğunu düşünerek meşhur psikiyatriste ‘Şevki Hoca yüzünden mi ayrıldınız’ sorularına maruz kalan doktor ‘evet’ yanıtını verdi.

Program esnasında gerginlik yaşandı!

Canlı gösterim da Müge Anlı bir konu sonrasında Arif Verimli ’ye dönerek ‘Hocam ne yapsak Bakırköy Devlet Hastanesi’ne falan mı götürelim?’ sorusuna Verimli Şevki Sözen’e imada bulunarak ‘Şevki söylesin ne diyecekse o durumda’ yanıtını vermişti. Programda kısa süreli gerginlik yaşandı.

Arif Verimli kimdir?

1954 Antalya doğumlu Arif Verimli tecim açıklayan babanın 4. çocuğudur.  Eğitim yaşamını Antalya’da tamamlandı. Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesini kazarak üniversite yaşamını Bursa’da geçirdi.  Birçok başarılara imza atan Verimli Türkiye’nin dört bir yanında emek harcayarak öğrencilere, minik yaş gruplarına, askerlere faydası dokundu. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak oynamış açıklayan Verimli şu an için kendi muayenesinde özgür hekimlik yapmaktadır. Arif Verimli evli ve 2 evladı vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu