Televizyon

Arıza dizisine en son kim katıldı?

Konusu ile kendini sevdiren Arıza dizisi oyuncaları içinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Çağdaş Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül benzer biçimde oyuncular projede yer verilmiştir. Kahramanlık hikayesi ile yolları kesişen Ali Rıza ve Halide’nin tehlikeli aşk öyküsünü konu alıyor dizi. Bu bölümde ise izleyicilerin dört gözle beklediği diziye yeni katılan oyuncu Eda Şölenci karakterinden bahsedip, diziden ayrılan Cabir ve Numan oyuncularından söz edelim.

Diziye yeni katılan oyuncu: Eda Şölenci

18 Ağustos 1996 İzmir doğumlu olan Eda Şölenci, Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuar kısmı mezun olmuştur. Tv ekranlarına Güneşin Kızları dizisi ile çıkmıştır. Adı Efsaneleşmiş dizisinde Çiler karakteri ile isminden söz ettiren 25 yaşındaki oyuncumuz 1.63 metre uzunluğunda ve 50 kilo ağırlığındadır. 2019 senesinde Show TV kanalında piyasaya sürülen Aşk Ağlatır dizinde Nalan karakteri ile ekranlardaki yerini almıştır. Bununla beraber tv dizisi olan Aslan Akrabalarım dizisinde de Pelin karakterine hayat vermiştir.

Diziden ayrılan oyuncular: Cabir ve Numan

Fırat Tanış ( Cabir), Show TV kanalının beğenilen dizisinden Arıza tarafınca öldürülmesi ile ayrıldı. Aslen Fırat Tanış kimdir?

5 Mayısıs 1975 İstanbul doğumlu olan Fırat Tanış, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuar Tiyatro bölümünden mezundur. Yalnız oyunculuk mesleğiyle kalmayıp hem de müzisyenlik, film yönetmenliği, şarkı sözü yazarlığı ve birçok alanda adından söz ettirmiş ve seyrettiğimiz bir çok dizlerde rol almıştır.

Diren Polatoğulları ( Numan),  Cabir benzer biçimde Numan karakteri de Arıza tarafınca öldürüldü ve bu sebepten diziden ayrılmıştır. Diren Polatoğulları kim?

12 Şubat 1980 İstanbul doğumlu olan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alarak adım atmıştır. Dizi hayatına başlamadan evvel tiyatro oyunlarında oynayan Polatoğulları, Kurtlar Vadisi Pusu, Eski Öykü, Minik Esnaf benzer biçimde projelerde yer almıştır. FOX TV’de piyasaya sürülen Şevkat Yerimdar dizisinde Şefik karakterinde rol alıp adından söz ettirmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu