Magazin

Ashley Banjo’dan bir garip hareket

Ashley Banjo, ailece çıktıkları orman yürüyüşünde kızı, kendisini taşımasını isteyince o da garip bir çözüm buldu. O anlarda eşinin çekmiş olduğu videoyu da sosyal medya hesabından paylaştı. Fakat bu davranışı takip edenleri tarafınca tepkiyle karşılandı. 2009 senesinde katılmış olduğu Britain’s Got Talent adlı yarışmanın üçüncü sezonunda Diversity adlı dans grubuyla birinciliği elde eden Ashley Banjo, yeni senenin ilk gününü ailece orman yürüyüşü yaparak değerlendirmek istedi.

ÇANTA GİBİ TAŞIDI

32 yaşındaki İngiliz dansçı ve erkek oyuncu Banjo, eşi Francesco ile evlatları Rose ve Micah Grace’i de alarak evlerinin civarlarındaki ormana yürüyüşe gitti. Fakat yürüyüş esnasında küçük Rose, babasının kendisini taşımasını istedi. Ashley Banjo da onu kucağına almak yerine, giydirilmiş olduğu tulumun orta kısmından tutup çanta benzer biçimde taşımaya başladı.

BİLEĞİNİ SAKATLADI

Banjo, eşi Francesca’nın o anlarda çekmiş olduğu videoyu da Instagram hesabından paylaştı. Ashley Banjo, geleneksel yeni yıl yürüyüşünde kızının adım atmak yerine bu şekilde taşınmak istediğini belitti. Fakat sonrasında da onun beklediğinden önceden ağır bulunduğunu ve sonuçta bileğini sakatladığını da ekledi.

TAKİPÇİLERİNDEN FARKLI YORUMLAR GELDİ

Banjo’nun bu paylaşımına değişik yorumlar geldi. Bazı takip edenleri kendi çocuklarını da bu şekilde taşıdıklarını belirtti. Bazıları da görüntüleri gülünç bulduğunu dile getirdi. Fakat bazı takipçiler Banjo’nun kızını bu şekilde taşımasını hoş karşılamadı. Bazı kişiler bu durumda gülünç bir şey göremediklerini belirtip, çocuk için çekince arz ettiğini ileri sürdü.

“HER ANNE-BABA BUNU YAPMIŞTIR”

Bir takip edeni de Banjo’nun videoyu paylaşırken kullandığı müziğin, küçük Rose’un ağlamasını bastırmayı amaçladığını beyan etti. Ashley Banjo’nun bazı takip edenleri ‘Eğer bir noktada çocuğunuzu bu şekilde taşımadıysanız, gerçek anne- baba değilsiniz” diye görüş bildirdi.

İKİ ÇOCUKLU AİLE

Ashley Banjo, kariyer anlamındaki en büyük çıkışını Diversity adlı dans grubuyla katılmış olduğu Britain’s Got Talent adlı yarışma ile 2009 senesinde yapmış oldu. Bu yarışmada birinciliği elde ettikten sonrasında bir başka beceri yarışması olan Got to Dance’de jüri üyesi olarak oynamış aldı. Can’t Touch This adlı programda sunuculuk üstlendi. Banjo, geçen yıl Britain’s Got Talentadlı yarışmada gene jüri üyeliğini üstlendi. Francesco Banjo ile evli olan Ashley Banjo’nun iki tane evladı bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu