Televizyon

ATV dizisi Beni Bırakma Firuze karakteri gerçekte kimdir?

ATV dizisi Beni Bırakma Firuze karakteri gerçekte kimdir?

Beni Bırakma dizisinin kadın başrolü Hazal Eylül Çelik oldu. 2 sezondur Sıla karakterine canlandıracak olan Suda Doğar diziden ayrıldı. Böylelikle Beni Bırakma 3. sezonunda Tarık’ın partneri Hazal Çelik olmuş oldu. Çelik, projede Firuze karakterine hayat verecektir.

Beni Bırakma Firuze kimdir?

Beni Bırakma dizisinde Firuze karakteri 20’li yaşlarının sonunda güzel ve akıllı bir kızdır. Korkusuz olmasına karşın kendisine güvenli bir liman arayan Firuze hayatında devamlı savaş etmiştir. Sıla’yı kaybettikten sonrasında uzunca bir süre kendini bulamayan Tarık’ın yaralarına Firuze merhem olacaktır.

Hazal Eylül Çelik kimdir?

2 Şubat 1992 tarihinde Ankara’da gözlerini açan Çelik, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Kısmı mezun olmuştur. Sektöre Ankara’da tiyatro ile süregelen Çelik akabinde Focus Film ile çalışmaya başladı. Deniz Yıldızı adlı günlük diziyle üç dönem süresince televizyonlarda oynayan Çelik akabinde Beni Affet dizisinin başrolünü üstlenmiştir.

Çelik, Beni Affet dizisinden ayrılırken haftalık dizi projelerinde yer almak istemesine karşın günlük dizi Beni Affet’e katıldı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu