Televizyon

ATV Dizisi Bir Zamanlar Çukurova 70. Bölüm Fragmanı / Tanıtımı

ATV Dizisi Bir Zamanlar Çukurova 70. Bölüm Fragmanı / Tanıtımı. Perşembe akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ATV televizyonunda gerilim dolu bölümleri ile ekranlara yer almaya devam ediyor. Her bölümü olaylarla geçen dizinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Bir Zamanlar Çukurova 70. Bölüm Fragmanı gösterildi mı? Yılmaz İle Züleyha kaçabilecek mi? Tabanca sesi hangi felaketin habercisi? Dizi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını sizler için araştırdık.

bir zamanlar çukurova

Bir Zamanlar Çukurova 70. Bölüm Fragmanı Gösterildi mı?

ATV kanalının reyting rekorları kıran sürükleyici dizisi Bir Zamanlar Çukurova 70. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. 22 Ekim Perşembe akşamı 69. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi izleyicilerden güzel geri dönüşler alan dizilerden biri. İstanbul’da yaşayan Yılmaz ile Züleyha’nın yaşadıkları yıkım yüzünden Çukurova’ya gelmeleri ile başlamış olan acı dolu aşk öyküsünü konu alan dizinin yönetmenliğini Murat Saraçoğlu yapıyor. 1970’li yıllarda geçen dizinin başrollerini Vahide Perçin ( Hünkar Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Murat Ünalmış ( Demir Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Kerem Alışık (Ali Rahmet Fekeli) paylaşıyor.

hilal altınbilek

Bir Zamanlar Çukurova 69. Bölümde Neler Olacak?

Vizyonun beğenilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 69.bölümü ile 22 Ekim Perşembe akşamı ATV’de seyircisi ile buluşacak. Heyecanla beklenen yeni bölümde neler olacak?

Yılmaz İle Demir kozlarını paylaşırken konağın üst katından bir tabanca sesi duyulur. Adnan’ın babalığı için savaşan iki düşman Yılmaz ile Demir, ilk kez aynı taraftadırlar. Adnan oynadığı silahla vurulur. Adnan’ı hastaneye yetiştirirler. Hastanede sıkıntılı bekleyiş devam etmektedir. Konakta yalnız kalan Fadik ve Raşit, Züleyha ile Yılmaz hakkında uzun uzun sohbet ederler. Fadik’in sohbete dalması Haminne’yi unutturur. Haminne de kendine yeni dost bulur.

Fekeli bir telefon alır ve değirmene gitmek için yola çıkar. Yeğeni Fikret de onunla gider. Fekeli için yolda kurulan pusudan, Fikret’ in Fekeli’yi koruması Fekeli’yi fazlaca etkisinde bırakır.

Bir zamanlar Çukurova 69. kısmı ile 22 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’de ATV kanalında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu